M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Andrzej wyjedzie na wojnę w Ukrainie, by odnaleźć rodziców Nadii. Budzyński tylko Kamilowi powie o tej misji

2023-01-13 9:05

W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wiczorek) ruszy na wojnę w Ukrainie? Taki plan zaprezentuje Budzyński i tylko Kamilowi (Marcin Bosak) zwierzy się z szalenie niebezpiecznej misji. Andrzej rozważy odnalezienie rodziców małej Nadii (Mira Fareniuk) na własną rękę. Wiadomo już, że 7-latka się zgubiła, a jej matka i ojciec zginęli albo pozostają gdzieś w ogniach śmiercionośnej walki o życie i wolność. Budzyński będzie widział ile Nadia znaczy dla Magdy (Anna Mucha). Dlatego w 1705 odcinku "M jak miłość" poświęci swoje bezpieczeństwo i dobrowolnie wyjedzie w sam środek wojny?

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szokująca decyzja Andrzeja w "M jak miłość"! Budzyński rzuci się w wir walki na śmierć i życie w Ukrainie? Taki pomysł przedstawi Kamilowi, a Gryc oniemieje na wieść o planach prawnika. Wszystko wiąże się z pojawieniem się w życiu Magdy małej Nadii, która potrzebuje pomocy, bo zgubiła rodziców i uciekła przed wojną w rodzinnym kraju. Magda i Andrzej połączyli siły, by pomóc dziecku, a ta sytuacja wkrótce zbliży ich jeszcze bardziej. Budzyński wiele przeszedł, zdradził żonę po pijaku z Julią (Marta Chodorowska), po czym okazało się, że jednorazowy "skok w bok" zaowocował ciążą, którą Malicka ostatecznie straciła i teraz będzie zmagała się z depresją. W 1705 odcinku "M jak miłość" zrobi nawet niemiłą niespodziankę Budzyńskiej i przyjdzie do siedliska rozkręcić aferę o Andrzeja. Magda będzie jednak myślami przy Nadii i zapewnieniu jej najlepszej opieki. Andrzej, by wkupić się w łaski żony i zrobić dla dziewczynki coś  dobrego, postanowi odszukać jej rodziców.

Andrzej w środku wojny w Ukrainie? W 1705 odcinku "M jak miłość" podzieli się szokującą decyzją 

Magda i Andrzej nie będą mieli wielkiej wiedzy na temat tego, co właściwie dzieje się z rodzicami Nadii. Jedyną informację na ten temat przekaże im sąsiadka dziewczynki z Ukrainy, Mira (Kateryna Fareniuk). W 1701 odcinku "M ja miłość" kobieta spotka się z Budzyńskimi w ośrodku dla uchodźców i przekaże, że matka dziecka wyszła pewnego razu z domu i już nie wróciła, a ojciec podobno zginął na froncie. Czy to prawda? Andrzej zadecyduje, że chce sprawdzić to osobiście, chce odkryć tajemnicę ewentualnej śmierci rodziców Nadii i potem zadecydować, jak pomóc dziewczynce. 

Kamil usłyszy o planach Andrzeja w 1705 odcinku "M jak miłość" i mocno się zdziwi. Prawnik może i umie walczyć na sali sądowej, zazwyczaj wykazuje się rozwagą i dobrocią, ale czy to dobry pomysł, by wyjeżdżał w środek śmiercionośnej wojny? Jego ostateczną decyzję w sprawie wyjazdu do Ukrainy poznamy niebawem.

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze