M jak miłość

M jak miłość. Nadia dla Magdy będzie całym światem. Andrzej ostro zawalczy o rodzinę - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-11 12:23

W "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zupełnie oszaleje z miłości do Nadii (Mira Fareniuk). Córka stanie się dla niej całym światem i Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie musiał ostro zawalczyć o to, aby dziewczyny przyjęły go do siebie. Ukraińska sierota zawładnie sercem Magdy i wynagrodzi jej morze łez wylanych po zdradzie męża. Czy Budzyński w "M jak miłość" odzyska rodzinę i dostąpi zaszczytu bycia ojcem Nadii? Zdradzamy: będzie o to walczył ze wszystkich sił! Sprawdź z jakim skutkiem i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Nadia będzie dla Magdy cały światem! Andrzej musi ostro zawalczyć o rodzinę 

Magdę w "M jak miłość" po strasznym cierpieniu, jakie zafundował jej wiarołomny mąż, dostanie od losu niezwykłą nagrodę. Jak widzieliśmy w 1699 odcinku serialu w drodze do siedliska w samochodzie Budzyńskiej ukryła się mała Ukrainka. Szybko okaże się, że Nadia jest sierotą, bo jej rodzice zginęli w wyniku działań wojennych - tata na froncie, a matka niedaleko domu. Magda zupełnie oszaleje z miłości do tego dziecka, które może zostać jej upragnioną, małą córeczką! Czy jest w tym jeszcze miejsce dla Andrzeja? 

Anna Mucha: "Nadia jest dla Magdy wybawieniem"

- Ten wątek jest niezwykle piękny, wzruszający i prawdziwy - mówi poruszona Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość". - Nadia jest tak naprawdę dla Magdy wybawieniem. To jest chyba wzajemna, wyjątkowo głęboka więź i ważna relacja. 

- Nadia, gdy się pojawia to jest dar od losu - ocenia Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - Wypełnia to marzenie Andrzeja i Magdy, wspólne marzenie, niezrealizowane... 

Andrzej w "M jak miłość": zrobię wszystko, żeby odbudować rodzinę

- Dla mnie najważniejsza jest nasza rodzina i zrobię wszystko, żeby ją odbudować - obieca Magdzie Andrzej w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". I zapowiada się na to, że możemy być spokojni, że tak zarobi!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1702: Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku! Mostowiak wróci do Grabiny i byłej żony?

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze