Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3472: Artur zwieje z łóżka Sandry, ale kochanka nie pozwoli Kulczyckiemu odejść - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-10-10 13:23

W 3472 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) obudzi się w łóżku Sandry (Kamilla Baar), dręczony wyrzutami sumienia, że przy pierwszej okazji zdradził z nią Dorotę (Magdalena Wróbel). Dość łatwo Sandra skusiła Kulczyckiego na seks, a teraz przyjdzie pora na realizację dalszej części planu. Bo Kubickiej wcale nie chodzi, by być kochanką Artura na dłużej. Intryga Sandry w 3472 odcinku "Pierwszej miłości" zadziała na tyle skutecznie, że Artur nie zwieje od niej na długo, a tego uzna, że nie jest tak zła jak o niej myślał. Co więcej, nawiąże romans z Sandrą, który będzie miał fatalne skutki nie tylko dla niego. Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3472 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Zdrada Artura w 3472 odcinku "Pierwszej miłości" będzie częścią planu Sandry, która nie musiała się za bardzo starać, żeby Kulczycki wskoczył z nią do łóżka. Odwiedził ją z winem, żeby podziękować, że uratowała jego córkę Tosię ze śmietnika, ale przecież Sandra nie robi nic bezinteresownie. Nie ma pracy, stałego źródła dochodu, w firmie Karola Wekslera (Karol Strasburger) jest już spalona, więc Kulczycki będzie jej ostatnią deską ratunku, żeby odzyskała upragnione stanowisko. Oczywiście Artur w 3472 odcinku "Pierwszej miłości" nie domyśli się co knuje Sandra, o co tak naprawdę jej chodzi. Wymknie się z łóżka Kubickiej, lecz ona znajdzie sposób, by go zatrzymać przy sobie.

Naiwny, niewierny Kulczycki w 3472 odcinku "Pierwszej miłości" uwierzy w nagłą przemianę Sandry, w to, że nie jest tak podła, wyrachowana jak wszyscy myśleli. Wyjątkowo miło upłynie mu czas spędzony z kochanką. Tylko poczucie winy, że zdradził Dorotę tak jak wszystkie poprzednie partnerki, nie da mu spokoju. Sandra omota go jednak na tyle skutecznie, żeby Artur został z nią zamiast wrócić do Doroty i ich córki Tosi.

Przebiegła Sandra w 3472 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi, że w odpowiedniej chwili wyjawi czego oczekuje od Artura, co się kryje za ich romansem. Nie pozwoli na to, żeby Kulczycki ją ignorował, nie pozwoli mu odejść, póki nie osiągnie swojego celu. Wygląda na to, że Artur dość szybko pożałuje zdrady i związku z Sandrą, która będzie miała na niego sporo haków. A do tego o wszystkim może się dowiedzieć Dorota.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur ucieknie od Sandry po zdradzie! Michał obudzi się ze śpiączki i wróci do Marysi?
Najnowsze

Materiał sponsorowany