Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3486: Dorota dowie się o romansie Artura z Sandrą? Przejdzie przemianę i rzuci go na oczach całej firmy? - ZDJĘCIA

2022-10-08 9:42

W 3484 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyda się, że Artur (Łukasz Płoszajski) i Sandra (Kamilla Baar) mają romans? Zdrada Kulczyckiego ze znienawidzoną przez wszystkich Kubicką to będzie element jej planu na powrót do firmy Karola Wekslera (Karol Strasburger). Słynący ze swojej niewierności Artur da się podejść Sandrze, ale będzie musiał się pilnować, żeby Dorota (Magdalena Wróbel) nie poznała prawdy. Sprawy się skomplikują gdy w 3484 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota przejdzie metamorfozę i tak odmieniona zjawi się w biurze, gdzie nawet Kulczycki jej nie rozpozna. Artur będzie pewny, że Dorota wie o romansie z Sandrą i chce go rzucić! Zobacz ZDJĘCIA z 3484 odcinka "Pierwszej miłości" i poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3486 - piątek, 28.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Zdrada Artura z Sandrą w 3486 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw? Kulczycki stanie się jedynie narzędziem w rękach Sandry, która nawiązując z nim romans będzie chciała wrócić do firmy Karola Wekslera na dawne stanowisko. Po tym co wyrabiała w Weksler Development  nikt nie będzie chciał jej tam widzieć. Zwłaszcza Karol, który na wieść o tym, że Artur zatrudnił znów Sandrę wybuchnie wściekłością. Z tego powodu skróci pobyt w Abu Dhabi i wróci do Wrocławia, aby przedyskutować dalszy los wspólnika. Będzie chciał pozbyć się nie tylko Kubickiej, ale także Kulczyckiego. Oczywiście nikt nie będzie wiedział, że tych dwoje łączy romans.

Losy Sandry w 3486 odcinku "Pierwszej miłości" w firmie Wekslera będą już przesądzone. A przynajmniej tak będzie się wydawało innym pracownikom - Kalinie (Magdalena Wieczorek), Oskarowi (Filip Gurłacz), a nawet Arturowi. Bo Karol cofnie decyzję Artura i zabroni Sandrze wstępu do firmy. Przez krótką chwilę będzie się wydawało, że nie ma możliwości, żeby Sandra ocaliła swoje stanowisko. Ta jednak kolejny raz znajdzie sposób, żeby postawić na swoim. Jej tajną bronią będzie Artur i szantaż... 

Niespodziewanie w 3486 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota, która także zapragnie pracować u Wekslera, zjawi się w firmie po metamorfozie ją przejdzie pod czujnym okiem Brajana (Dominik Rybiałek). Odmieniona Dorota będzie wygląda zupełnie inaczej i Artur w pierwszej chwili jej nie pozna. Przekonany, że Dorota wie o romansie i przyjechała z nim zerwać, Kulczycki w 3486 odcinku "Pierwszej miłości" wpadnie w panikę. Sam nie odważy się przyznać Dorocie do zdrady. Ze strachu, że prawda może zakończyć ich świeżo odnowiony związek. Postanowi za to być lepszym partnerem i ojcem dla Tosi.

Ale cel wizyty Doroty w 3486 odcinku "Pierwszej miłości" będzie zupełnie inny. Artur dalej będzie musiał bronić Sandry przed Weklserem, żeby ich romans się nie wydał.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Michał umrze? Marysia i Ewa poznaja treść testamentu Domańskiego!
Najnowsze