Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3480: Zdrada Artura z Sandrą! Kochanka Kulczyckiego doniesie Dorocie co ich łączy - ZDJĘCIA

2022-10-01 9:23

W 3480 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) zapłaci wysoką cenę za to, że zdradzi Dorotę (Magdalena Wróbel) z Sandrą Kubicką (Kamilla Baar). Jak dojdzie do tego, że znienawidzona przez Kulczyckiego, przebiegła Sandra zostanie jego kochanką? Czy romans będzie formą wdzięczności za uratowanie córki Artura i Doroty? Chyba nikogo nie zdziwi, że Kulczycki nie wytrwa w wierności, w związku z Dorotą, z którą stworzył rodzinę, ale w 3480 odcinku "Pierwszej miłości" dość szybko będzie chciał zakończyć romans z Sandrą. Tyle tylko, że ona mu na to nie pozwoli. Zagrozi, że powie o wszystkim Dorocie i przedstawi mu swoje żądania. Zobacz ZDJĘCIA jak w 3480 odcinka "Pierwszej miłości" rozwinie się ten romans.

"Pierwsza miłość" odcinek 3480 - czwartek, 20.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Szokujący romans Artura z Sandrą w 3480 odcinku "Pierwszej miłości" rozwinie się w kierunku, którego pewna siebie, ambitna, wyrachowana Kubicka nie przewidzi. W jaki sposób uwiedzie Artura? Wykorzysta do tego tragedię jaką przeżyli z Dorotą, kiedy ich córka Tosia zaginęła, po tym jak Stasia (Maja Oświecińska) porzuciła ją na śmietniku? Po Sandrze można spodziewać się każdej podłości, ale dziwi trochę fakt, że Kulczycki, który do niedawna szczerze nienawidził Kubickiej, teraz tak szybko wskoczy z nią do łóżka.

Czy Sandra w "Pierwszej miłości" powie Dorocie o zdradzie Artura?

Najpierw Artur zdradzi z Dorotę z Sandrą, a potem w 3480 odcinku "Pierwszej miłości" narazi się kochance. Za nic w świecie nie będzie chciał przyznać się matce swojej córki, co go łączy z Sandrą. Postanowi zakończyć romans, nim sprawy zabrną za daleko. Jednak Sandra nie pozwoli mu tak łatwo odejść. W 3480 odcinku "Pierwszej miłości" Sandra będzie wściekła, że Artur zacznie ją ignorować, bo będzie miała co do niego inne plany. Nie ustąpi i postanowi ustalić dlaczego Kulczycki tak postępuje. Będzie gotowa nawet donieść Dorocie ich romansie i zdradzie Artura!

Sandra w "Pierwszej miłości" zastawi pułapkę na Artura! Będzie chciała czegoś więcej niż romansu

Ostatecznie w 3480 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota nie dowie się co łączy Artura z Sandrą. Ale postawiony pod ścianą Kulczycki zorientuje się, że wpadł w pułapkę kochanki. Postanowi wyjaśnić z nią co między nimi zaszło. Okaże się, że Sandra chce czegoś więcej niż romansu i celowo spotykała się właśnie z nim. Artur uprzedzi Kubicką, że nie jest w stanie dać jej tego, czego od niego oczekuje. O co będzie chodziło Sandrze? O powrót do pracy w firmie Karola Wekslera (Karol Strasburger), czy inny interes? To wyjaśni się już niebawem w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości".

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marcin uratuje Martę i Emilkę przed Mateuszem! Stasia porwie córkę Artura i Doroty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze