Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3465: Tosia zniknie! Artur i Dorota nie odnajdą córki, którą Stasia zostawiła na śmietniku? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-29 12:40

Co w 3465 odcinku serialu "Pierwsza miłość" stanie się z Tosią? Córka Artura (Łukasz Płoszajski) i Doroty (Magdalena Wróbel), którą okrutna Stasia (Maja Oświecińska) porzuciła śpiącą w wózku na śmietniku, nagle zniknie! Kiedy Dorota zorientuje się, że nigdzie nie ma Tosi, od razu zacznie podejrzewać Stasię, że zrobiła coś siostrze. Wreszcie w 3465 odcinku "Pierwszej miłości" nastolatka przyzna się, że zostawiła młodszą siostrę na śmietniku, a kiedy po chwili po nią wróciła, nigdzie jej nie było. Artur nie będzie w stanie uwierzyć, że Stasia była zdolna do takiej podłości. Kto zabierze Tosię? Czy zrozpaczeni rodzice ją odnajdą? Zobacz to już teraz w GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUNIE "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3465 - czwartek, 29.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

Zaginięcie Tosi w 3465 odcinku "Pierwszej miłości" wywoła panikę Doroty, która po przebudzeniu zauważy, że nigdzie nie ma jej córeczki. W domu nie będzie też wózka Tosi oraz Stasi. Przerażona Dorota zadzwoni do Artura, żeby czym prędzej przyjechał i pomógł szukać jej dziecka. Dla zrozpaczonych rodziców stanie się jasne, że to sprawka Stasi. Starsza córka Kulczyckiego w 3465 odcinku "Pierwszej miłości" przyzna się, że pozbyła się siostry, bo nie mogła patrzeć na rodzinną sielankę ojca i jego nowej partnerki. Opowie o tym jak zostawiła wózek ze śpiącą Tosią na śmietniku, ale szybko zrozumiała jak źle zrobiła. Niestety będzie już za późno.

Kto zabierze Tosię w 3465 odcinku "Pierwszej miłości"?

- Wróciłam po chwili po nią, ale już jej nie było! Przeszłam całe osiedle, ale chyba ktoś ją zabrał... - wyzna zapłakana Stasia w 3465 odcinku "Pierwszej miłości", lecz jej łzy nie zrobią na Arturze żadnego wrażenia. Zacznie wrzeszczeć na córkę, że naraziła Tosię na śmiertelne niebezpieczeństwo, że odpowie za to jeśli malutkiej coś się stanie. - Dlaczego to zrobiłaś?! - Kulczycki przestanie panować nad emocjami.

Tak jak Dorota, która w 3465 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do wniosku, że Stasia wszystko zaplanowała, że celowo chciała skrzywdzić Tosię. Specjalnie zbiła jej kubek ze zdjęciem córeczki i Artura, z nienawiścią podchodziła do młodszej siostry. Oczywiście Artur i Dorota zgłoszą zaginięcie Tosi na policję. To jednak nie zmienia faktu, że w miejscu gdzie ją porzuciła Stasia nigdzie nie będzie śladu wózka, ani dziecka.

Sandra w 3465 odcinku "Pierwszej miłości" znajdzie Tosię i zabierze ją do siebie!

Jak to się stanie, że w 3465 odcinku "Pierwszej miłości" Sandra (Kamilla Baar) odnajdzie Tosię i weźmie ją do swojego mieszkania? To na razie pozostanie tajemnicą. Nawet zwiastun "Pierwszej miłości" nie ujawnia tych scen, ale pewne jest, że Dorota i Artur odzyskają córkę, że Sandra nie zrobi jej nic złego. Zgłosi na policję, że znalazła dziecko na śmietniku, a potem na komisariacie spotka się z Kulczyckim i jego partnerką.

Zaginięcie Tosi w "Pierwszej miłości" wpłynie na relacje Artura z Sandrą, który już wkrótce zdradzi z nią Dorotę...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marcin uratuje Martę i Emilkę przed Mateuszem! Stasia porwie córkę Artura i Doroty
Najnowsze