Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3456: Pobita Marta zadzwoni do zapłakanej Emilki i tak ściągnie ją do domku Mateusza. Wszystko przez jeden telefon Marcina - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-12 15:17

W 3456 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) będzie tak przybita tym, co usłyszy o nowym życiu Marcina (Przemysław Cypryański), że nie zorientuje się w jakim niebezpieczeństwie znalazła się Marta (Honorata Witańska). Uwięziona, bestialsko pobita przez psychola Mateusza (Lesław Żurek), żeby przeżyć będzie musiała spełnić jego okrutne żądanie - sprowadzić do domku w górach Emilkę. Zadzwoni więc do przyjaciółki, żeby zaprosić ją do miejsca, gdzie tak "cudownie" spędza czas z nowym chłopakiem "Łukaszem". Emilka, zdruzgotana rozmową z Marcinem, wpadnie w pułapkę potwora Mateusza. Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN "Pierwszej miłości" z tych scen z 3456 odcinka.

"Pierwsza miłość" odcinek 3456 - piątek, 16.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

Horror Marty w 3456 odcinku "Pierwszej miłości" będzie trwał dalej! Bezwzględny Mateusz będzie tylko czekał na dogodny moment, żeby do porwanej Marty dołączyła także Emilka. Bo tak naprawdę o nią chodzi sadyście. Po to w domku w górach urządził pułapkę w piwnicy, by znęcać się tam nie nad przyjaciółką Emilki, ale nad byłą narzeczoną, przez którą trafił do więzienia!

Niepoczytalny potwór w 3456 odcinku "Pierwszej miłości" uprzedzi Martę, że nikt jej tu nie znajdzie, że zginie jeśli nie wezwie Emilki. Niestety pobita, zastraszona kobieta nie zdoła się wyrwać z beznadziejnej sytuacji. Stanie się dla niej jasne, że Mateusz posłużył się nią jako przynętą na Emilkę. Psychopata zmusi Martę, by zadzwoniła do przyjaciółki i namówiła ją na przyjazd. Okazja w 3456 odcinku "Pierwszej miłości" będzie najlepsza z możliwych.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3459: Emilka wpadnie w szał, by uwolnić siebie i Martę od psychola Mateusza. Zrobi rozróbę w domku w górach – ZDJĘCIA

W tym czasie Emilka w 3456 odcinku "Pierwszej miłości" znów będzie przeżywała miłosny zawód. W Wadlewie zjawi się Wojtek (Grzegorz Daukszewicz), brat Marcina, który przekaże jej, że strażak już ułożył sobie życie z Alicją (Magdalena Szczepanek), jest z nią szczęśliwy i nie rozpamiętuje już przeszłości. Żeby się upewnić czy to prawda Emilka zadzwoni do Marcina. Z oddali usłyszy głos Alicji, a ukochany szybko zakończy rozmowę. To wystarczy, by dobić Emilkę jeszcze bardziej.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3461: Śmiałek odkryje niepokojącą prawdę o uwięzionej Emilce. Ojciec uwolni ją z pułapki Mateusza? - ZDJĘCIA

Kolejny telefon w 3456 odcinku "Pierwszej miłości" wykona do Marty, nieświadoma tego, że psychol Mateusz porwał jej przyjaciółkę, uwięził ją w domku w górach. - Halo, Marta, nawet nie wiesz jak się cieszę, że oddzwaniasz!

- No widzisz, bo ja dzwonię, bo tu jest wspaniale. Piękne miejsce, góry, świeże powietrze... - powie Marta drżącym głosem, ale zapłakana Emilka w ogóle nie zorientuje się, że przyjaciółka mówi inaczej niż zwykle. - Super! - zareaguje z radością. - Bo myślałam, że może byś tutaj do mnie przyjechała... - zaproponuje Marta, która w 3456 odcinku "Pierwszej miłości" tym samym spełni żądanie Mateusza. - Naprawdę?! Mogłabym?

- Tak, tak oczywiście!

- Marta, nawet nie wiesz, jak mi jest to teraz potrzebne!

- Ojej, to przyjeżdżaj. PKS zatrzymuje się niedaleko. W Jesianowie... Odbiorę cię stamtąd...

- Super, będę!

- Czekam na ciebie... - zapewni Marta, a Mateusz w 3456 odcinku "Pierwszej miłości" pochwali swoją ofiarę, że grzecznie wypełnia jego polecenia. Może dzięki temu przeżyje. Pogrążona w rozpaczy Emilka będzie chciała w jednej chwili rzucić wszystko w Wadlewie i dołączyć do Marty.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Mateusz skatuje Martę i uwięzi w domku w górach! Ściągnie tam też Emilkę
Najnowsze