Pierwsza miłość, odcinek 3443: Weronika zmusi Kacpra do ślubu! Wyznaczy szybki termin, żeby nie uciekł do Marysi - ZWIASTUN

i

Autor: Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3443: Weronika zmusi Kacpra do ślubu! Wyznaczy szybki termin, żeby nie uciekł do Marysi - ZWIASTUN

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3443: Weronika zmusi Kacpra do ślubu! Wyznaczy szybki termin, żeby nie uciekł do Marysi - ZWIASTUN

2022-08-31 7:31

W 3443 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Weronika (Dominika Kryszczyńska) okaże się jeszcze sprytniejszą kombinatorką niż dotychczas. Na wieść o tym, że Kacper (Damian Kulec) i Marysia (Aneta Zając) nie są rodzeństwem uknuje intrygę,żeby jak najszybciej wziąć ślub z Nowaczykiem. Zarezerwuje nawet termin na następny dzień. Kacper w 3443 odcinku "Pierwszej miłości" aż zaniemówi, gdy Weronika ogłosi mu termin ślubu, ze łzami szczęścia w oczach przekaże, że zostaną wreszcie małżeństwem. Czy ślub Kacpra i Weroniki dojdzie do skutku zanim Nowaczyk dowie się, że Marysia nie jest jego siostrą? Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i poznaj szczegóły!

"Pierwsza miłość" odcinek 3443 - wtorek, 30.08.2022, o godz. 18 w Polsacie

Już wiadomo co w 3443 odcinku "Pierwszej miłości" zrobi Weronika, żeby Kacper był tylko jej, by nie uciekł do Marysi, która przecież nie jest jego siostrą. Po rewelacjach jakie usłyszała od Michała Domańskiego (Wojciech Błach), sfałszowanych wynikach testów DNA, zemście na Izabeli (Olga Bończyk) i Marysi, narzeczona Kacpra postanowi działać błyskawicznie. Zanim Kacper i Marysia dowiedzą się, że nie są rodzeństwem. Na pewno Weronika nie powie mu prawdy, którą poznała jako pierwsza.

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach. Chory plan psychopaty Mateusza! Marysia zobaczy Wenerskiego z Laurą

W 3443 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika ogłosi datę ślubu z Kacprem

Dalej w 3443 odcinku "Pierwszej miłości" będzie odgrywała przed Kacprem rolę pokrzywdzonej, cierpiącej kobiety, która marzy o ślubie, ale Nowaczyk ciągle ją zwodzi. - Czy ja w ogóle kiedykolwiek będę twoją żoną? - zapyta go w końcu wypłakując się w windzie. Ale zanim to nastąpi w 3443 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika weźmie sprawy w swoje ręce i załatwi termin ślubu bez konsultacji z Kacprem. Postawi go przed faktem dokonanym.- Mamy termin... - ogłosi szczerząc się do ukochanego, choć ten uśmiech będzie mocno wymuszony. - W sensie, że ślubu? - Kacper z trudem wydusi z siebie podstawowe pytanie. - Tak, ślubu!

- Na kiedy? - Nowaczyk nie uwierzy, że to dzieje się naprawdę - ślub z Weroniką miałby wziąć już następnego dnia. - To jest najlepsze, jutro w samo południe! - doda szczęśliwa Weronika w 3443 odcinku "Pierwszej miłości" i zaraz potem zaleje się łzami, bo Kacprowi wcale się to nie spodoba. Nie będzie pewny miłości do Weroniki, więc nie będzie chciał się z nią ożenić tak szybko. Powie to Weronice prosto w oczy? To się okaże, bo rozpacz narzeczonej mocno nim potrząśnie. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta przed porwaniem w 3445 odcinku powie Emilce jak wygląda Łukasz! Rozpozna w nim Mateusza? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 3443 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia zamieszka z Wenerskim

Tymczasem Marysia w 3443 odcinku "Pierwszej miłości" wciąż nieświadoma tego, że Kacper nie jest jej bratem, zdecyduje się na poważny krok w związku z Jakubem Wenerskim (Przemysław Sadowski). Wręczy ukochanemu klucze do swojego mieszkania, które będą symbolem tego, że jest gotowa poważnie zaangażować się w ich relację.

Jednego Weronika w 3443 odcinku "Pierwszej miłości" nie przewidzi, że Kacper ucieknie od niej nie do Marysi, ale do Wadlewa!

Najnowsze