Pierwsza miłość po wakacjach. Niewidomy Michał pomyli Marysię z Weroniką. To jej przyzna się do sfałszowania testów DNA Kacpra i Edwarda- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość po wakacjach. Niewidomy Michał pomyli Marysię z Weroniką. To jej przyzna się do sfałszowania testów DNA Kacpra i Edwarda- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Niewidomy Michał pomyli Marysię z Weroniką. To jej w 3442 odcinku przyzna się do sfałszowania testów DNA Kacpra i Edwarda- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-08-30 8:47

W 3442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach to Weronika (Dominika Kryszczyńska) pierwsza dowie się, że Marysia (Aneta Zając) i Kacper (Damian Kulec) nie są rodzeństwem! Całą prawdę o sfałszowanych wynikach testów DNA Kacpra i ojca Marysi, Edwarda (Marek Siudym), usłyszy od Michała (Wojciech Błach) w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu. Wskutek fatalnej pomyłki niewidomy Michał, który będzie miał opatrunki na oczach, weźmie Weronikę za Marysię. I właśnie jej przyzna się, że sfałszował wyniki testów genetycznych. Zobacz tą scenę w ZWIASTUNIE "Pierwszej miłości" po wakacjach.

"Pierwsza miłość" odcinek 3442 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2022, o godz. 18 w Polsacie

Szokujący zwrot akcji w "Pierwszej miłości" po wakacjach! Zanim Marysia i Kacper dowiedzą się, że nie łączą ich żadne więzy krwi, bo Edward Stryjeński wcale nie jest biologicznym ojcem Nowaczyka, całą prawdę pozna przypadkiem Weronika. Jak do tego dojdzie? Narzeczona Kacpra jako lekarka w klinice Grażyny (Grażyna Weksler) będzie zajmowała się brutalnie pobitym Michałem, którego czeka długie leczenie, kolejne operacje w związku z ryzykiem trwałej ślepoty. Niestety uraz mózgu, jakiego doznał Michał, okaże się na tyle poważny, że będzie niewidomy. Dopiero ta diagnoza skłoni Michała, żeby naprawić zło, które wyrządził Marysi i Kacprowi. Ale kiepsko się do tego zabierze. 

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach. Chory plan psychopaty Mateusza! Marysia zobaczy Wenerskiego z Laurą

Michał w nowym sezonie "Pierwszej miłości" powie Weronice, że Kacper nie jest bratem Marysi

W zwiastunie nowego sezonu "Pierwszej miłości" jest scena jak w 3442 odcinku po wakacjach Michał weźmie Weronikę za Marysię i to jej wyjawi całą prawdę o podrobienie wyników testów DNA Kacpra i Edwarda.

- Marysiu, muszę ci coś jeszcze bardzo ważnego powiedzieć o Kacprze. Milczysz, ja to rozumiem. Nie musisz ze mną gadać. Ja będę mówił... Wiem, że bardzo ci zależało na Kacprze. Byliście sobie bardzo bliscy, ale się okazało, że jesteście rodzeństwem... I to nie jest prawda! Wyniki były sfałszowane, ja zapłaciłem za to, bo chciałem się zemścić na Izabeli i tobie... - przyzna się Domański, a wstrząśnięta jego wyznaniem Weronika zakryje sobie usta dłonią,żeby nie wrzasnąć z bezradności i rozpaczy, że znów może stracić ukochanego.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Ślub Kacpra i Weroniki! Nie zajdzie w ciążę, ale i tak zostanie żoną Nowaczyka- ZDJĘCIA

Będzie ślub Kacpra i Weroniki w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Co zrobi Weronika w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach, żeby zatrzymać przy sobie Kacpra? Na pewno nie powie mu prawdy o Marysi! Dalej będzie odgrywała przed Kacprem rolę pokrzywdzonej, cierpiącej kobiety, która marzy o ślubie, ale Nowaczyk ciągle ją zwodzi. - Czy ja w ogóle kiedykolwiek będę twoją żoną? - zapyta go w końcu.

Z kolei Kacper już w 3444 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu wyjedzie do Wrocławia, bo zupełni się pogubi w uczuciach do Marysi i Weroniki. - Walczyłem o nas, walczyłem o tę miłość i naprawdę mu na niej zależało - wyzna Bartkowi (Rafał Kwietniewski), ale nie wiadomo o którą z kobiet chodzi.

W zwiastunie "Pierwszej miłości" są także sceny Kacpra ubranego w smoking i muchę, jakby był gotowy na ślub z Weroniką!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze