Pierwsza miłość po wakacjach. Michał straci wzrok! Marysia zlituje się nad byłym mężem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach. Michał straci wzrok! Marysia zlituje się nad byłym mężem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Michał straci wzrok! Marysia zlituje się nad byłym mężem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-08-09 12:25

"Pierwsza miłość" po wakacjach zacznie się od 3442 odcinka, w którym Marysia (Aneta Zając) usłyszy wstrząsającą diagnozę na temat stanu bestialsko pobitego Michała (Wojciech Błach). Były mąż Marysi przeżyje, ale obrażenia głowy i mózgu jakich doznał, doprowadzą do tego, że Michałowi będzie groziła utrata wzroku. Od tej chwili w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu Marysia puści w niepamięć wszystkie podłości i krzywdy ze strony Domańskiego. W obliczu ślepoty zlituje się nad dawnym ukochanym, który odpokutuje swoje winy. Zobacz unikalne ZDJĘCIA z "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej!

"Pierwsza miłość" odcinek 3442 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2022, o godz. 18 w Polsacie

Z Michałem w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie naprawdę źle! Badania pobitego Domańskiego, który trafił do kliniki Grażyny (Grażyna Wolszczak), pod opiekę Kacpra (Damian Kulec) z rozległymi obrażeniami głowy, które groziły śmiercią wykażą, że doszło u niego do nieodwracalnych zmian. Jak grom z jasnego nieba w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" spadnie na Marysię diagnoza, że Michał może do końca życia pozostać niewidomy, że straci wzrok i już nigdy nie będzie widział.

Czy Michał w "Pierwszej miłości" po wakacjach straci wzrok na zawsze?

Nie dość, że Marysia w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" będzie drżała ze strachu o stan zdrowia Michała i prawdopodobieństwo ślepoty u byłego męża, to jeszcze nie pogodzi się ze zwolnieniem, utratą pracy w klinice i stanowiska wicedyrektorki, na które tak ciężko pracowała. Decyzja zarządu kliniki Grażyny będzie jednak nieodwołana.

W trudnych chwilach przy Marysi w nowym sezonie "Pierwszej miłości" będą przyjaciółka Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Jakub Wenerski (Przemysław Sadowski). Niestety dla Michała nie będzie w zasadzie żadnej nadziei. Wszystko w rękach Kacpra i innych lekarzy! Niewykluczone będą kolejne operacje Domańskiego, długie leczenie i seria rozstrzygających badań.

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Rewolucja w firmie Karola Wekslera. Zabraknie najważniejszej osoby? - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Niewidomy Michał w "Pierwszej miłości" po wakacjach wyzna Marysi prawdę o Kacprze

Po kilku dniach w "Pierwszej miłości" po wakacjach zatroskana Marysia, która zapomni Michałowi wszystko, co jej zrobił, odwiedzi rannego, niewidomego byłego męża w szpitalu. Akurat w 3446 odcinku "Pierwszej miłości" Michał będzie czekał na wyniki mówiące o tym, czy będzie widział, czy po zdjęciu bandaży i opatrunków z oczy odzyska wzrok. W przełomowym momencie Michał poprosi Marysię o wybaczenie i zapyta o Kacpra. Ona nie bardzo zrozumie co ma na myśli. Wreszcie Michał powie, że Kacper wcale nie jest bratem Marysi!

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze