Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

2022-08-28 20:48

Nowy sezon serialu "Pierwsza miłość" przyniesie mrożące krew w żyłach odcinki, w których Marta (Honorata Witańska) zostanie porwana, brutalnie pobita i uwięziona przez Mateusza (Lesław Żurek). Psychopata udający przed nią Łukasza Kownackiego krok po kroku będzie realizował chory, okrutny plan. Nie udało mu się zatrzymać Emilki (Anna Ilczuk), więc w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" zemści się na jej przyjaciółce. Mateusz rozkocha w sobie Martę, aż wreszcie zdobędzie jej zaufanie na tyle, że jego ofiara zgodzi się na wyjazd do domku w górach. Tam rozegra się prawdziwy horror! Czy Marta zginie w "Pierwszej miłości" po wakacjach? Zobacz wstrząsające ZDJĘCIA z tych scen!

Czy Marta zginie w nowym sezonie "Pierwszej miłości"?

Życie Marty w "Pierwszej miłości" będzie zagrożone, a śmierć spojrzy jej w oczy, kiedy wreszcie dowie się, że Łukasz Kownacki to tak naprawdę Mateusz, były narzeczony Emilki, który miesiącami się nad nią znęcał i próbował zabić. Teraz Marta będzie jego ofiarą, przez co omal nie zginie!

Po horrorze jaki zgotował Emilce trafił do więzienia, z którego wyszedł niedawno i w minionym sezonie "Pierwszej miłości" nieprzypadkowo spotkał swoją dawna ukochaną z Martą. Od tego spotkania się zaczęło, bo psychopata zaczął śledzić obie kobiety. Wreszcie udało mu się zbliżyć do przyjaciółki Emilki w barze. Bohatersko "uratował" ją przed nachalnym facetem, ale odurzył przy tym narkotykami i zaciągnął do siebie na noc! Od początku udaje przed Martą kogoś innego, Łukasza!

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia odkryje sekret psychola Mateusza! Ale nie powie Marcie całej prawdy o Łukaszu - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem

"Pierwsza miłość" nowe odcinki. Marysia pierwsza zobaczy Mateusza pod mieszkaniem Emilki i Marty

Związek Marty i Mateusza w nowym sezonie "Pierwszej miłości" rozwinie się jeszcze bardziej. Psychopata cały czas będzie się pilnował, żeby nikt ze znajomych Emilki go nie rozpoznał. Marta przecież nie zna Mateusza, nigdy go nie widziała na oczy. Nie da się namówić jej na wspólne zdjęcie, by wreszcie móc go pokazać przyjaciółce.

Aż wreszcie w 3448 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach (emisja we wtorek, 6.09.2022, w Polsacie) przed kamienicą zobaczy go Marysia (Aneta Zając). Po tej konfrontacji będzie chciała wiedzieć co psychopata robi w tej okolicy, ale Mateusz sprytnie się wykręci od odpowiedzi. Dlatego Marysia nie ostrzeże przed nim ani Emilki, ani Marty!

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Córka Artura i Doroty porwana przez siostrę! Okrutna Stasia wyniesie Tosię z domu i porzuci na pastwę losu - ZDJĘCIA

Marta w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" nie dowie się kim jest Łukasz

Niestety milczenie Marysi w "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie miało tragiczne skutki dla Marty, która zakocha się w Mateuszu i będzie mu ślepo wierzyła. Ma za sobą dwie nieudane, trudne relacje z mężczyznami, byłym więźniem Adamem (Krzysztof Suszek) i żonatym Szczepanem (Tomasz Sobczak), więc początkowo podeszła do znajomości z Łukaszem z dystansem. Ale powoli nowy ukochany przekona Martę, że są dla siebie stworzeni! Zbliży się do niego tak bardzo, że nie będzie jej przeszkadzało, że żadna z przyjaciółek go nie widziała.

Czy Mateusz w "Pierwszej miłości" po wakacjach zabije Martę w domku w górach?

Koszmar w nowym sezonie "Pierwszej miłości" rozegra się gdy Łukasz zaprosi Martę do swojego domku w górach, gdzie kobieta znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Psychopata bestialsko ją skatuje, uwięzi, odetnie od znajomych i będzie chciał zabić. Czy mu się uda i Marta zginie z rąk Mateusza? Wszystko wyjaśni się w odcinkach "Pierwszej miłości" jesienią, najpewniej już we wrześniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze