Pierwsza miłość, odcinek 3405: Wielki powrót Emilki do Marcina?! Zaskoczy ją w najważniejszym dniu

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3405: Wielki powrót Emilki do Marcina?! Zaskoczy ją w najważniejszym dniu

Pierwsza miłość, odcinek 3405: Wielki powrót Emilki do Marcina?! Zaskoczy ją w najważniejszym dniu

2022-03-31 20:25

W 3405 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) przekona się, że Marcin (Przemysław Cypryański) o niej nie zapomniał i sam postanowi się odezwać. Emilka nadal nie pogodziła się z faktem, że jej związek się rozpadł i bardzo tęskni za partnerem. W 3405 odcinku "Pierwsza miłość" poczuje się samotna, a przyjaciółki ją wystawią. Na szczęście Marcin skutecznie poprawi jej humor. Bardzo zaskoczy ją w jednym z najważniejszych dni, ale to nie koniec. Emilka znów poczuje się jak zakochana nastolatka.

"Pierwsza miłość" odcinek 3405 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3405 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka będzie obchodziła urodziny, o których każdy zapomni, a przynajmniej tak będzie się jej wydawało. Kobieta oszaleje z radości, kiedy zadzwoni do niej Marcin i złoży jej życzenia. Emilka wciąż bardzo tęskni za mężczyzną i nie pogodziła się z faktem, że do ślubu nie doszło, a oni się rozstali.

Przypomnijmy, że historia miłości Emilki i Marcina jest dość zawiła, a pod koniec związku strażak dał się wplątać w dziwną relację z koleżanką z pracy Alicją (Magdalena Szczepanek). Oboje przeżyli groźny wypadek, który bardzo ich do siebie zbliżył. W czasie gdy Emilka szykowała się do ślubu, Marcin zastanawiał się, czy związek ma jeszcze sens. Do ostatniego momentu nie było jednak wiadomo, czy do ceremonii w ogóle dojdzie. Okazało się, że strażak przyznał się do pocałunku z Alicją i swoich uczuć i do ślubu ostatecznie nie doszło. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński po stracie Patrycji tylko Bognie wyzna swój sekret. Opiekunka będzie dla niego gotowa na wszystko - ZDJĘCIA

W 3405 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka bardzo ucieszy się, że były partner się do niej odezwał, ale niestety ta radość nie potrwa długo. Kobieta znów wpadnie w stany depresyjne i zacznie żałować, że doszło do rozstania. Do tego będzie jej smutno, ponieważ Marta (Honorata Witańska), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Marysia (Aneta Zając) zapomną o jej urodzinach, a przynajmniej tak będą się zachowywały. Humor Emilki się nie polepszy, a wręcz zmieni na gorsze. Nie pogodzi się z myślą, że wszyscy się od niej odwrócili i nie może nadal być z Marcinem. Będzie bardzo tęsknić za mężczyzną. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Weronika straci dziecko Kacpra. Edward dowie się, że umiera
Najnowsze