M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-04-01 22:30

W 1650 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) nie będzie miała pojęcia jak bardzo bogaty jest jej biologiczny ojciec, Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald). Przecież przez całe życie uchodził za pijaka i nędzarza. Tuż przed śmiercią Jakubczyk podaruje Kalince (Oliwia Kępka) cenną monetę, doskonale wiedząc jaki skarb wręczy wnuczce! Nieświadoma bogactwa ojca Ula w 1650 odcinku "M jak miłość" dopiero od Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) usłyszy, że moneta, którą będzie się bawiła Kalinka jest warta fortunę! Właśnie mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pierwszy odkryje, że Jakubczyk sporo ukrył przed córką. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość", odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022 o godz. 20.55 w TVP2

Majątek ojca Uli w 1650 odcinku "M jak miłość" pozostanie jego tajemnicą, ale umierający Jakubczyk nie weźmie ze sobą do grobu wszystkiego, co posiada, co zgromadził przez wiele lat! A dorobił się naprawdę sporo. Napisał testament, w którym ujawnił ile ma pieniędzy i wszystko przekazał Uli i jej rodzinie. A na krótko przed śmiercią w 1650 odcinku "M jak miłość" spłacił wszystkie długi. Tyle tylko, że Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) nie będą mieli o tym pojęcia. Zanim schorowany Jakubczyk trafi do szpitala, wspomni córce o testamencie, lecz nie zdąży ujawnić jej żadnych szczegółów tego, co zostawił jej w spadku.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1650: Testament ojca Uli skradziony. Przebiegły sąsiad Jakubczyka ustali, że pijak jest bogaty i zgarnie majątek!

Częścią majątku Jakubczyka w 1650 odcinku "M jak miłość" będzie moneta, którą Kalinka dostanie od dziadka. Lisieccy w imieniu córki przyjmą prezent od ojca Uli, bo nie poznają jej wartości. Dopiero Rogowski uświadomi Ulę i Bartka, że ich córka otrzymała wyjątkowy prezent. - Nie wiem czy ona się powinna tym bawić... Wiecie co to jest?- zapyta przybranych rodziców Kalinki. Bartek odpowie, że moneta, ale Artur doda coś jeszcze.

- Moneta, ale nie taka sobie moneta. To jest "świnka"! Bita w czasach Romanowów przez cara Mikołaja II, a nazwa wzięła się stąd, że za nią można było kupić dorodnego prosiaka. Skąd wy to macie?

- Tata Uli dał to dzisiaj Kalince... - wyjaśni Bartek. A Ula w 1650 odcinku "M jak miłość" zacznie się zastanawiać jak to możliwe, że Jakubczyk miał ją o siebie. - Pewnie sam nie wiedział jaką to ma wartość... Skąd coś takiego u mojego ojca?

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1650: Powrót Mateusza do Mostowiaków. W tragicznej dla Uli chwili znów będzie z siostrą! - ZDJĘCIA

Niestety w 1650 odcinku "M jak miłość" Ula nie znajdzie testamentu ojca. Po śmierci Jakubczyka do pokoju, który wynajmował wedrze się właściciel domu, Horbaczewski (Zbigniew Jaremko). Fałszywy przyjaciel ukradnie testament! Właśnie sąsiad Horbaczewski będzie jednym z dawnych dłużników Jakubczyka i jako pierwszy pozna treść testamentu. Tak dowie się, że Jakubczyk oszukiwał wszystkich i tak naprawdę był bardzo bogaty.

M jak miłość odcinek 1650 ZWIASTUN. Śmierć ojca Uli. Argasiński wymyśli jak odzyskać Patrycję
Najnowsze