Pierwsza miłość, odcinek 3349: Marysia wróci do Wenerskiego? Będzie jej ostatnią deską ratunku

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3349: Marysia wróci do Wenerskiego? Będzie jej ostatnią deską ratunku

Pierwsza miłość, odcinek 3349: Marysia wróci do Wenerskiego? Będzie jej ostatnią deską ratunku

2021-12-30 8:37

W 3349 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) znów wpadnie w sidła Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Ta dwójka ma za sobą burzliwą przeszłość i mogłoby się wydawać, że ich drogi ponownie się nie złączą. Los jednak zechce inaczej, a Marysia w 3349 odcinku "Pierwsza miłość" będzie musiała podjąć bardzo ważną decyzję. Nie będzie dłużej czekać na zmianę zdania Kacpra (Damian Kulec), który zacznie układać sobie życie z piękną Weroniką (Dominika Kryszczyńska). Marysia stanie przed trudnym wyborem.

"Pierwsza miłość" odcinek 3349 - piątek, 21.01.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3349 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia stanie przed bardzo trudnym wyborem. Niby sprawa flirtu i spotykania się z Wenerskim powinna być zamknięta, a jednak mężczyzna znów zacznie mieszać jej w głowie. W 3349 odcinku "Pierwsza miłość" kobieta rozważy bardzo ciekawą propozycję, którą zaoferuje jej lekarz. Chociaż łączy ich burzliwa przeszłość, ich stosunki się względnie unormują. Przypomnijmy, że to Marysia i Kacper w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" zdemaskowali fałszowanie badań przez Jakuba. Domańska umawiała się z mężczyzną, by potajemnie grzebać w jego rzeczach i zdobyć dowody na przekręty medyczne. Kacper uwziął się na rywala w drodze do serca Marysi i robił wszystko, byle tylko wykazać jego oszustwo i niedozwolone praktyki lekarskie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Poruszająca spowiedź Marzenki. Olga Szomańska zdradziła kulisy odejścia z TVP

W 3349 odcinku "Pierwsza miłość" okaż się, że sprawa z Wenerskim nie jest zakończona. Już chwilę wcześniej Jakub zaproponuje Marysi, żeby ta poszła z nim na imprezę i towarzyszyła mu na przyjęciu z okazji jubileuszu jego znajomego. Domańska w 3349 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie przekonana co do tego pomysłu, bo już kilka razy spotykała się z Wenerskim przy okazji różnych wydarzeń i przecież ostatecznie poczuła coś do Kacpra. On jednak wyjechał do Stanów, a po powrocie pojawił się z piękną Weroniką u boku. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Wściekła Magda rozkręci aferę u Zduńskich. Nawet Kinga przestraszy się przyjaciółki - WIDEO

Prawdopodobnie to w 3349 odcinku "Pierwsza miłość" będzie przemawiać za tym, żeby ponownie spotkać się z Wenerskim. Można powiedzieć, że stanie się ostatnią deską ratunku dla kobiety, która będzie mogła tylko patrzeć z boku na Kacpra i jego nową dziewczynę. Mało tego, że ich relacja nie będzie prosta, Weronika również zacznie pracować w medycynie, przez co Marysia nie da rady się od niej "uwolnić". Jaką decyzję podejmie Marysia w  3349 odcinku "Pierwsza miłość"? Da kolejną szansę Wenerskiemu? Tego dowiemy się niebawem. 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN odcinków 3331-3335: Marsya poznaje nową dziewczynę Kacpra, a związek Emilki i Bartka wisi na włosku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze