Pierwsza miłość, odcinek 3344: Wielki sekret Kacpra. Marysia odkryje prawdę o młodym lekarzu - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3344: Wielki sekret Kacpra. Marysia odkryje prawdę o młodym lekarzu - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3344: Wielki sekret Kacpra. Marysia odkryje prawdę o młodym lekarzu - ZDJĘCIA

2021-12-28 22:02

W 3344 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) odkryje dotąd nieznaną prawdę o Kacprze (Damian Kulec), który długo się za nią uganiał, ale ona zawsze bardziej przychylnym okiem patrzyła na Wenerskiego (Przemysław Sadowski). W 3344 odcinku "Pierwsza miłość" okaże się, że młody lekarz nie jest nieskazitelny i ma swoje tajemnice, o których nikt nie wie. Tylko Marysia dotrze do prawdy, a wszystko odbędzie się pod okiem Grażyny (Grażyna Wolszczak). Marysia zrozumie, że Kacper nie jest ideałem, ale czy to ją powstrzyma, żeby przestać o nim myśleć?

"Pierwsza miłość" odcinek 3344 - piątek, 14.01.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3344 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia odkryje sekret Kacpra. Nie powiedział nikomu, że wykonuje tajne zajęcia, na temat których nie chce się wypowiadać. On i kobieta sporo przeszli, bo to właśnie młody lekarz w "Pierwsza miłość" pomagał jej od dawna i jako jedyny był przy niej od czasów wylądowania w psychiatryku, gdzie zamknął ją Edward (Marek Siudym). Potem Kacper pomagał Dominice (Aneta Zając) i nie przestraszył się poważnych kłopotów Marysi. Kobieta nie miała łatwo, a na horyzoncie pojawił się również rozwód z Michałem (Wojciech Błach) i walka o dobro córki. Kacper przeżył też fakt, że Marysia bardziej interesuje się Wenerskim, a nie nim, ale mimo wszystko trwał dzielnie u jej boku. Okaż się, że teraz sytuacje się odwróciły i to ona zacznie wszystkiego żałować. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Wielka radość u Pyrków. Iwona przekaże bliskim wspaniałą wiadomość - ZDJĘCIA

Kiedy Kacper w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" wyjechał do Stanów, nikt nie spodziewał się, że wróci z piękną i mądrą Weroniką (Dominika Kryszczyńska) u boku. Marysia zrozumie, że czas zainteresowania Kacpra jej osobą chyba minął. To nie oznacza jednak, że w 3344 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie z nim blisko. Jako jedyna pozna sekret lekarza. Zauważy bowiem, że mężczyzna pomaga nietypowemu pacjentowi i od razu zainteresuje się tematem. Kacper uświadomi jej jednak, że to jego tajna misia, o której nie może zbyt dużo mówić. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3343: Żenujący powrót Emilki i Marcina z Wadlewa. Mocno się zdziwią na widok seksu w mieszkaniu - ZDJĘCIA

W 3344 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia jako jedyna odkryje tajemnicę lekarza, ale póki co nie wiadomo jeszcze, co dokładnie będzie oznaczała misia Kacpra. Prawdopodobnie szczegółów w 3344 odcinku "Pierwsza miłość" nie pozna też Weronika, która zajmie miejsce Domańskiej u boku Kacpra. Młoda kobieta długo nie będzie zdawała sobie sprawy, że jej nowego chłopaka i Marysię łączy dużo więcej niż wspólne badania i prace naukowe. Wokół tej trójki zrobi się niezłe zamieszanie. Marysia utknie w dziwnym trójkącie miłosnym. 

Pierwsza miłość. Rozwód Marysi i Michała. Emilka przyłapie Marcina z Alicją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze