Pierwsza miłość, odcinek 3286: Michał to alkoholik! Marysia zobaczy jak Domański stacza się na dno

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3286: Michał to alkoholik! Marysia zobaczy jak Domański stacza się na dno

Pierwsza miłość, odcinek 3286: Michał to alkoholik! Marysia zobaczy jak Domański stacza się na dno

2021-09-28 12:39

Michał (Wojciech Błach) z "Pierwsza miłość" to alkoholik?! Tak uzna Marysia (Aneta Zając), która co prawda rozstała się z mężczyzną, ale pokusi się o sprawdzenie co u niego. Będzie miała niemałą satysfakcję gdy wyjdzie na jaw, że Domański nie radzi sobie z życiem. A miał mieć tak kolorowo w "Pierwsza miłość" u boku Grażyny (Grażyna Wolszczak), która nie sprawdzi się najlepiej w roli jego partnerki. Marysia zobaczy na własne oczy, jak Michał stacza się na dno, ale zostanie potraktowana jak psychopatka!

"Pierwsza miłość" odcinek 3286 - środa, 20.10.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3286 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia sama zainteresuje się zdrowiem Michała, który wkrótce w "Pierwsza miłość" zacznie mieć spore problemy. Odkąd odszedł od żony w imię dziwnej relacji z Grażyną, wszystko w jego życiu zaczęło się zmieniać. Niestety nie na lepsze, a wręcz przeciwnie. Grażyna okaże się być męcząca i dominująca, a Michał nie raz zatęskni za spokojną i ciepłą Marysią. 

Chociaż Domańska nie narzeka na brak zainteresowania mężczyzn, sama zainteresuje się problemami byłego partnera. Szybko zauważy, że Michał bywa w kiepskich stanach emocjonalnych i coraz częściej sięga po alkohol... Problemy napiętrzą się, a on nie będzie umiał sobie z nimi poradzić. 

Przeczytaj: Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Wkrótce w "Pierwsza miłość" sytuacja wymknie się Michałowi spod kontroli do takiego stopnia, że zechce odejść od Grażyny, bo stanie się męcząca i oschła. Ona nie podda się tak łatwo i nie wypuści go z sideł, w które go złapała. Marysia natomiast zacznie się zajmować własnym życiem, a pomoże jej w tym Wenerski (Przemysław Sadowski), który na pewno nie jest obojętny na urok Marysi. Pomimo wszystko, Domańska nie skreśli całkowicie męża zdrajcy i będzie czuła na jego cierpienia, którym sam jest sobie winien.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Okrutna przemiana Patryka. Nie chce już znać nie tylko Agaty, ale nawet własnej matki

W 3286 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia zainteresuje się zdrowiem Michała, co rozwścieczy Grażynę, która od początku szaleje z zazdrości o Domańską. Marysia całkiem słusznie zauważy, że były partner ma problem z alkoholem i zaczął się staczać! Oczywiście on nie przyjmie tego do wiadomości, ale i Grażyny naskoczy na Marysię. W ogóle nie dopuści myśli, że Domański może faktycznie mieć problem. Michał stoczy się na dno i nie będzie dla niego ratunku? Oby znów nie zatruł życia Marysi! 

Pierwsza miłość, odcinek 3259: Marysia musi zdobyć dowody na zdradę męża. Michał wykończy ją w sądzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze