Barwy szczęścia, odcinek 2490: Okrutna przemiana Patryka. Nie chce już znać nie tylko Agaty, ale nawet własnej matki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2490: Okrutna przemiana Patryka. Nie chce już znać nie tylko Agaty, ale nawet własnej matki

Barwy szczęścia, odcinek 2490: Okrutna przemiana Patryka. Nie chce już znać nie tylko Agaty, ale nawet własnej matki

W 2490 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy przerażającą przemianę Patryka (Konrad Skolimowski). Młody Jezierski już nie tylko będzie w ostrym konflikcie z Agatą (Natalia Zambrzycka)- on zaatakuje też własną matkę (Ewelina Serafin)! Co się stało z Patrykiem, który umiał zawsze i z każdym nawiązać nić porozumienia? Czy Jezierski po rozstaniu z narzeczoną popadnie tak naprawdę w tak wielką rozpacz, że każdy dla niego to będzie wróg? Takiego Patryka nie poznają nawet najbliżsi przyjaciele, ani znana z podłości siostra Jowita (Magdalena Żak). Czy w 2490 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie się osoba, która dotrze do serca Patryka i roztopi lód, który tam zagościł?

"Barwy szczęścia" odcinek 2490 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2490 odcinku "Barw szczęścia" Patryk pokaże wszystkim nowe oblicze. Optymistycznie nastawiony do świata i ludzi młody Jezierski zamieni się w pamiętliwego, mściwego i zamkniętego w sobie człowieka. Patryk będzie miał żal do całego świata o swoje niepowodzenia. Niestety, już nie tylko Agata będzie cierpieć z powodu jego frustracji - następną ofiarą będzie jego własna matka!

Siostra Patryka, Jowita w  2490 odcinku "Barw szczęścia", znana dotąd z podłego, podstępnego charakteru okaże się z kolei pełna miłości i wybaczenia. Co się stało w domu Jezierskich, że dzieci pozamieniały się na charaktery? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2479: Zaginiony Damian wróci i okrutnie zemści się na Renacie! Znajdzie pocieszenie u Dominiki

Wszystko zacznie się w 2489 odcinku "Barw szczęścia", kiedy Patryk i Jowita zdecydują się otwarcie porozmawiać z matką o "leżących im na duszy", rodzinnych problemach. Ale tylko jedno z dzieci wykaże się zrozumieniem, kiedy Sławka zacznie tłumaczyć swoje motywacje - i będzie to Jowita!

Patryk w w 2490 odcinku "Barw szczęścia" zamknie się w sobie jeszcze bardziej i w zasadzie nie będzie miał ochoty rozmawiać już z nikim. Tylko Justinowi uda się namówić przyjaciela na spotkanie, podczas którego spróbuje przemówić mu do rozumu. Czy Patryk usłyszy, że jego wojna z całym światem, z matką na czele, to tak naprawdę walka o powrót do Agaty?

Wszystko wskazuje na to w 2490 odcinku "Barw szczęścia", że bez narzeczonej Jezierski dosłownie nie jest w stanie normalnie żyć! Czy konflikt z matką otrzeźwi go na tyle, że sam to zobaczy i zacznie działać?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1601: Potworne odkrycie Rogowskiego o córce Basi! To psychol Dawid ją do tego zmusił - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany