Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

2021-09-29 8:28

Zdjęcie gwiazdy "M jak miłość", na którym Iga Krefft pozuje ze swoim chłopakiem wywołało sporo emocji i zachwytów fanów serialowej Uli. Szczęśliwa i zakochana 26-letnia aktorka z "M jak miłość" nie po raz pierwszy pokazała ukochanego Wiktora Ejryszewa, z którym jest już od pięciu lat i który także grał z nią w serialu. Iga Krefft skorzystała z okazji i przekazała też radosną nowinę. To wystarczyło, by wszyscy zaczęli składać im gratulacje. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia tej pary, których miłość narodziła się poza planem serialu.

Kim jest chłopak Igi Krefft? Kogo grał w "M jak miłość"?

Związek aktorów z "M jak miłość", Igi Krefft i Wiktora Ejryszewa, trwa już od ponad pięciu lat. Ale właśnie teraz 26-letnia gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się fanom, że ma wyjątkowy powód do radości. Przekazała wszystkim wspaniałą nowinę! Miłość pary, która grała razem w serialu przez krótki czas kwitnie i od razu widać, że jak bardzo są ze sobą szczęśliwi. Choć trudne chwile ich nie omijają, bo Iga Krefft od kilku lat poważnie choruje na nerwicę z epizodami depresji, to wygląda na to, że para pokonuje razem przeciwności losu. Po raz kolejny Krefft pokazała zdjęcie chłopaka na bardzo romantycznym ujęciu i umieściła romantyczny wpis.

Nie przegap: M jak miłość. Aneta i Olek przejmą opiekę nad dziećmi Izy i Marcina po bolesnym rozstaniu! Nie będzie komu zająć się Szymkiem i Mają - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA Igi Krefft z chłopakiem, który grał z nią w "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: Ula z M jak miłość pokazała syna! Iga Krefft zabrała go na plan serialu. Nigdy nie mówiła o ciąży! - ZDJĘCIA

Zapewne niewielu fanów ekranowej Uli wie, że zakochani już byli razem, kiedy zagrali razem w "M jak miłość". Kim jest chłopak Igi Krefft, Wiktor Ejryszew? W jakiej roli pojawił się w serialu u jej boku? Wiktor Ejryszew nie jest aktorem, ale mimo to pojawił się gościnnie w serialu. To zdolny scenarzysta i i reżyser, który pisze też skecze. Kogo ukochany aktorki grał w "M jak miłość"? To był zaledwie mały epizod. W 2017 roku Wiktor Ejryszew pojawił się na chwilę w 1305 odcinku "M jak miłość". Wcielał się w postać studenta, jednego z klientów pensjonatu "Siedlisko" Uli w Grabinie. Po pobycie nie chciał zapłacić właścicielce i wybuchła niezła afera.

Bez specjalnej okazji Iga Krefft we wzruszającym wpisie na Instagramie przekazała radosną nowinę, a fani gwiazdy "M jak miłość" zaczęli składać jej gratulacje.

"Ten pan moje serca skradł już 5 lat temu i moje dotychczas łamane serce zreperował w ciągu tych pięciu lat. Czekałam na niego długo i nie wiem skąd, ale pewnego dnia wiedziałam, że to coś wyjątkowego! Nie uwierzycie, może, ale ten pewien dzień to był 28 lipca, 5 lat temu czyli dzień pierwszego mojego pełnowymiarowego koncertu ofeliowego! Kiedyś może podzielę się bardziej moimi miłosnymi historiami! Tymczasem kocham go i nie przestanę!" - napisała Krefft.

Sonda
Lubisz postać Uli w "M jak miłość"?
G​wiazda M jak miłość przerwała milczenie. Iga Krefft powiedziała o chorobie, która zmieniła jej życie!
Najnowsze