Pierwsza miłość, odcinek 3282: Michał rzuci się na Marysię! Tylko jedna osoba może ją uratować - ZDJĘCIA

2021-09-23 22:33
Pierwsza miłość, odcinek 3282: Michał rzuci się na Marysię! Tylko jedna osoba może ją uratować - ZDJĘCIA
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3282: Michał rzuci się na Marysię! Tylko jedna osoba może ją uratować - ZDJĘCIA

Szok w 3282 odcinku "Pierwsza miłość"! Oszalały z wściekłości Michał (Wojciech Błach) straci nad sobą panowanie i rzuci się na Marysię (Aneta Zając)! Takiej akcji w "Pierwsza miłość" dawno nie było! Domański zażąda od żony pieniędzy, a kiedy ta nie będzie skora dać mu ani grosza, on wpadnie w szał! Weźmie ze stolika szklankę i z całej siły rzuci nią w kobietę! Michał dostanie takiej furii, że trudno będzie rozpoznać w nim kochającego partnera, którego jeszcze jakiś czas temu zgrywał. Marysia nie poradzi sobie sama z rozjuszonym Domańskim i tylko jedna osoba zdoła jej pomóc. Zobacz całą scenę w GALERII ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3282 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 18 w Polsacie

Michał w 3282 odcinku "Pierwsza miłość" przekroczy wszelkie granice zdrowego rozsądku! Z mężczyzną coś nie tak dzieje się już od dłuższego czasu, bo kto poważny najpierw opiekuje się żoną i jej pomaga praktycznie we wszystkim, a później  dnia na dzień przemienia się w zdrajcę i oszusta. Domański już w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" zaczął urządzać sobie seks schadzki z Grażyną (Grażyna Wolszczak), która nie cierpi Marysi. Michał nie zniesie faktu, że Marysia podniesie się po zdradzie i upokorzeniach i stanie się całkiem zadowolona z życia. Postanowi wszystko zniszczyć i w 3282 odcinku "Pierwsza miłość" wpadnie do niej z wizytą. Zażąda pieniędzy i właśnie od tego zacznie się całe piekło, jakiego nikt się nie spodziewa. 

Zobacz WIELKĄ AFERĘ z 3282 odcinka "Pierwsza miłość" w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 3282 odcinku "Pierwsza miłość" Michał wpadnie z wizytą z żądaniem, by Marysia spłaciła część jego udziałów w King’s Fitness. Domańska nie zgodzi się na nierówny układ i nie zgodzi się na wypłatę pieniędzy dla byłego partnera. To rozjuszy Michała, który wpadnie w szał. Od słowa do słowa wywiąże się między nimi ostra afera. O ile to nie ich pierwsza kłótnia w "Pierwsza miłość", tak ta będzie wyjątkowo brutalna. Michałowi puszczą nerwy i chwyci szklankę, która będzie stała przed nim na stole. Zamachnie się i obleje Domańską napojem, a ją sparaliżuje i zasłoni się rękami w geście obronnym! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2477: Iza umrze? Łukasz odbierze dramatyczny telefon od lekarza - WIDEO

Marysia w 3282 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie miała szans z narwanym Michałem. To Piotrek (Michał Mikołajczak) wkroczy do akcji i okiełzna szalejącego Domańskiego. Wywiąże się szarpanina, aż w końcu chłopak wyrzuci szaleńca z domu. Michał w 3282 odcinku "Pierwsza miłość" pokaże się od najgorszej strony. Może zapewniać, że chodzi mu o pieniądze, ale prawda będzie taka, że oszaleje z zazdrości o Marysię, która coraz chętniej będzie spędzać czas z Wenerskim (Przemysław Sadowski). Nic jednak nie usprawiedliwi jego chorego ataku na Marysię.

Pierwsza miłość, odcinek 3259: Marysia musi zdobyć dowody na zdradę męża. Michał wykończy ją w sądzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze