Pierwsza miłość, odcinek 3194: Janek zdradzi Kingę ze znaną reżyserką? Razem ją wykorzystają

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3194: Janek zdradzi Kingę ze znaną reżyserką? Razem ją wykorzystają

Pierwsza miłość, odcinek 3194: Janek zdradzi Kingę ze znaną reżyserką? Razem ją wykorzystają

2021-03-16 13:39

Wkrótce w "Pierwsza miłość" w życiu Janka (Maciej Mikołajczyk) mocno namiesza inna kobieta! Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) może się czuć zagrożona, bo charyzmatyczna reżyserka Barbara Barska (Joanna Moro) to kobieta z pasją i bardzo zdecydowana. Będą mieli z Jankiem wiele wspólnego. W 3194 odcinku "Pierwsza miłość" okaże się, że dzięki partnerowi Kingi jej kariera może nabrać tempa, a ona się nie zawaha. Oboje wykorzystają Kingę do swoich celów!

"Pierwsza miłość" odcinek 3194 - środa, 17.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

Niedługo w obsadzie "Pierwsza miłość" nieźle namiesza Joanna Moro, która zagra panią reżyser Barbarę Barską. Zacznie ściśle współpracować z Jankiem i szybko okaże się, że mają wiele wspólnego! Partner Kingi zajął się mniej niebezpiecznymi zajęciami niż reportaże w Mołdawii, przez które mało co nie zginął! Niestety Kinga w 3194 odcinku "Pierwsza miłość" może zacząć czuć się zagrożona, bo cwana Barbara zobaczy, że dzięki jej partnerowi może zrobić karierę, a na tym zależy jej najbardziej. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 29: Tragiczny poród Lotty. Jasiek Winny pozbędzie się dziecka i kochanki - ZWIASTUN

W 3194 odcinku "Pierwsza miłość" Janek i Barbara wykorzystają Kingę. Okaże się, że "Barbarian" to idealne miejsce na plan serialu, który mają kręcić. Tuż pod nosem Kingi współpracownicy zaczną się do siebie zbliżać. Dla Janka praca zawsze była bardzo ważna, a Barbara jest typem kobiety karierowiczki. Kinga i Janek akurat w kwestii pracy nie podzielają wspólnych zainteresowań. W "Pierwsza miłość" może okazać się, że Janka i Barbarę może połączyć coś więcej niż praca. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1575: Pijany Marcin doprowadzi do tragedii w Grabinie?! Tylko Olewicz może go uratować przed śmiercią - ZWIASTUN

W "Pierwszej miłości" u boku Barbary wystąpi także Max (Rafał Maserak), który będzie popularnym aktorem grającym w jednej z produkcji pani reżyser. Nowe wyzwania zawodowe Janka mogą przynieść zmiany w jego życiu prywatnym. Czy tak będzie? Dowiemy się z nadchodzących odcinków "Pierwsza miłość", ale jedno jest pewne, ambitna pani reżyser na pewno nie pokaże się jako szara myszka, która nic nie wnosi. Wręcz przeciwnie! 

Najnowsze