Pierwsza miłość, odcinek 3186: Dominika porwie Julkę w stroju zakonnicy! Okrutny Edward i tak ich namierzy - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3186: Dominika porwie Julkę w stroju zakonnicy! Okrutny Edward i tak ich namierzy - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3186: Dominika porwie Julkę w stroju zakonnicy! Okrutny Edward i tak ich namierzy - ZWIASTUN

2021-03-02 14:04

W 3186 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika (Aneta Zając) wtargnie do szkoły Julki (Łucja Kawczak) w przebraniu zakonnicy i porwie dziecko! Marysia (Aneta Zając) nie poradzi sobie bez siostry bliźniaczki, która radykalnymi metodami wyrwie dziewczynkę z rąk Edwarda (Marek Siudym). Wkrótce w "Pierwsza miłość" Domańska będzie mogła przytulić córkę i od razu wywiezie ją za granicę. Nikt nie domyśli się, że szalony dziadek ma swoje sposoby, by ich namierzyć!

"Pierwsza miłość" odcinek 3186 - piątek, 5.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3186 odcinku "Pierwsza miłość" dojdzie do porwania Julki! Nieustępliwa Dominika uprze się, że musi pomóc siostrze i nie cofnie się przed niczym. Do tego stopnia, że zdobędzie strój zakonnicy i włamie się do szkoły dziewczynki. Tam będzie udawać opiekunkę dziewczynek i zarazem nauczycielkę, co da jej możliwość porwania Julki. W końcu w "Pierwsza miłość" wykradnie dziecko ze szkoły, a Marysia odzyska córkę. Niestety nie pocieszą się swoją obecnością zbyt długo. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 94: Ula w coraz gorszym stanie! Nie będzie miała siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

W 3186 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia będzie szczęśliwa, że odzyskała dziecko. Od razu wywiezie Julkę za granicę. Udadzą się do Czech i będą koczować w domku letniskowym. Nikt w "Pierwsza miłość" nie będzie jednak świadomy, że niebawem na miejscu zjawi się wściekły Edward! Okaże się, że cwany senior podłożył Julce nadajnik GPS, który doprowadzi go do celu. Starania i niecodzienne metody Dominiki pójdą na marne? Może nie, ponieważ dziewczynka zrobi coś zaskakującego! Zacznie grozić, że jeśli dziadek nie zostawi jej w spokoju, ona się zabije! 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN

Niebawem w "Pierwsza miłość" dojdzie do szokującego zwrotu akcji. Edward, pod groźbami wnuczki, wycofa się! Marysia, Dominika i Michał (Wojciech Błach) będą świętować. Niestety mylnie sądzą, że kłopoty się skończyły. Także Dominika chociaż pomogła siostrze, będzie wkrótce w tarapatach. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec zawiłej walki Domańskiej o dobro swojej rodziny. Na szczęścia jednak odzyska córkę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze