Pierwsza miłość, odcinek 3186: Dominika porwie Julkę w stroju zakonnicy! Okrutny Edward i tak ich namierzy - ZWIASTUN

2021-03-02 14:04 Małgorzata Pala
Pierwsza miłość, odcinek 3186: Dominika porwie Julkę w stroju zakonnicy! Okrutny Edward i tak ich namierzy - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3186: Dominika porwie Julkę w stroju zakonnicy! Okrutny Edward i tak ich namierzy - ZWIASTUN

W 3186 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika (Aneta Zając) wtargnie do szkoły Julki (Łucja Kawczak) w przebraniu zakonnicy i porwie dziecko! Marysia (Aneta Zając) nie poradzi sobie bez siostry bliźniaczki, która radykalnymi metodami wyrwie dziewczynkę z rąk Edwarda (Marek Siudym). Wkrótce w "Pierwsza miłość" Domańska będzie mogła przytulić córkę i od razu wywiezie ją za granicę. Nikt nie domyśli się, że szalony dziadek ma swoje sposoby, by ich namierzyć!

"Pierwsza miłość" odcinek 3186 - piątek, 5.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3186 odcinku "Pierwsza miłość" dojdzie do porwania Julki! Nieustępliwa Dominika uprze się, że musi pomóc siostrze i nie cofnie się przed niczym. Do tego stopnia, że zdobędzie strój zakonnicy i włamie się do szkoły dziewczynki. Tam będzie udawać opiekunkę dziewczynek i zarazem nauczycielkę, co da jej możliwość porwania Julki. W końcu w "Pierwsza miłość" wykradnie dziecko ze szkoły, a Marysia odzyska córkę. Niestety nie pocieszą się swoją obecnością zbyt długo. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 94: Ula w coraz gorszym stanie! Nie będzie miała siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

W 3186 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia będzie szczęśliwa, że odzyskała dziecko. Od razu wywiezie Julkę za granicę. Udadzą się do Czech i będą koczować w domku letniskowym. Nikt w "Pierwsza miłość" nie będzie jednak świadomy, że niebawem na miejscu zjawi się wściekły Edward! Okaże się, że cwany senior podłożył Julce nadajnik GPS, który doprowadzi go do celu. Starania i niecodzienne metody Dominiki pójdą na marne? Może nie, ponieważ dziewczynka zrobi coś zaskakującego! Zacznie grozić, że jeśli dziadek nie zostawi jej w spokoju, ona się zabije! 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN

Niebawem w "Pierwsza miłość" dojdzie do szokującego zwrotu akcji. Edward, pod groźbami wnuczki, wycofa się! Marysia, Dominika i Michał (Wojciech Błach) będą świętować. Niestety mylnie sądzą, że kłopoty się skończyły. Także Dominika chociaż pomogła siostrze, będzie wkrótce w tarapatach. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec zawiłej walki Domańskiej o dobro swojej rodziny. Na szczęścia jednak odzyska córkę. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze