Pierwsza miłość, odcinek 3192: Aresztowana Dominika skatowana w celi przez Marysię. Siostra bliźniaczka zostawi ją na pastwę losu?

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość, odcinek 3192: Aresztowana Dominika skatowana w celi przez Marysię. Siostra bliźniaczka zostawi ją na pastwę losu?

Pierwsza miłość, odcinek 3192: Aresztowana Dominika skatowana w celi przez Marysię. Siostra bliźniaczka zostawi ją na pastwę losu?

2021-02-23 12:43

W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" aresztowana Dominika (Aneta Zając) zostanie skatowana w celi! Wszystko przez Marysię (Aneta Zając), która wciągnie siostrę w porachunki z Edwardem (Marek Siudym). Bliźniaczka trochę przeholuje i będzie miała zamiar zabić seniora. Aby "odbić" Julkę (Łucja Kawczak) z rąk nieobliczalnego Edwarda, przebierze się za zakonnicę i wykradnie dziecko z zakonu. Wkrótce w "Pierwsza miłość" Marysia będzie musiała dokonać wyboru czy ratuję siostrę, czy zostawia ją na pastwę losu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3192 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" sytuacja rodzinna Domańskiej mocno wymknie się spod kontroli. Wkrótce w serialu "Pierwsza miłość" Marysia i Dominika połączą siły, by wspólnie odzyskać Julkę. Szalony Edward zamknął dziecko w zakonie i stosuje dziwne metody wychowawcze. Bliźniaczki postanowią wykraść dziecko, więc Dominika przebierze się za zakonnicę i uprowadzi dziewczynkę ze szkoły zakonnej. Niestety poniesie ją wyobraźnia i w nadchodzących odcinkach będzie planowała zabić Edwarda... 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3192: Rozwód Emilki i Bartka! W ostatniej chwili wystawi Marcina - ZDJĘCIA

W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika będzie przebywała w areszcie. Tam spotka ją okropny los. Zostanie pobita i trafi do szpitala na odział intensywnej terapii! O dziwo, Marysia postanowi walczyć o siostrę. Wkrótce w "Pierwsza miłość" jej drogi znów skrzyżują się z lekarzem z psychiatryka, Kacprem (Damian Kulec), który jako jedyny próbował jej pomóc wydostać się zza ścian ośrodka, gdzie inni specjaliści będący w zmowie z Edwardem, regularnie faszerowali ją lekami i umieszczali w izolatce. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2393: Bożena nie poradzi sobie ze stratą Tadzia! Podejmie dramatyczną decyzję

Chociaż Dominika z "Pierwszej miłości" jest kryminalistką z szemraną przeszłością, tym razem będzie mogła liczyć na pomoc Domańskiej. Marysia okaże wdzięczność za trud włożony przez bliźniaczkę w pomoc dla Julki. Okaże się, że Dominika nie jest jednak do końca zepsuta, a już na pewno nie zasługuje na skatowanie w więzieniu. W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" Domańska i Kacper będą myśleć jak wydostać bliźniaczkę zza krat. Okaże się, że siostry łączy więcej, niż można by przypuszczać. 

Najnowsze