Barwy szczęścia, odcinek 2393: Bożena nie poradzi sobie ze stratą Tadzia! Podejmie dramatyczną decyzję

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2393: Bożena nie poradzi sobie ze stratą Tadzia! Podejmie dramatyczną decyzję

Barwy szczęścia, odcinek 2393: Bożena nie poradzi sobie ze stratą Tadzia! Podejmie dramatyczną decyzję

2021-02-23 9:24

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) przeżyje prawdziwą tragedię! Ona i Bruno (Lesław Żurek) nie mają dzieci, a kiedy Stańska zaopiekuje się biednym niemowlakiem Tadziem (Józef Trojanowski), nie przestanie o nim myśleć! W hotelu Stańskich dojdzie do handlu dziećmi, a oni zaczną mieć kłopoty. Dla Bożeny z "Barwy szczęścia" najważniejszy jednak będzie chłopiec, którego będzie zmuszona oddać do pogotowia ratunkowego. To złamie jej serce, ale podejmie dramatyczną decyzję...

"Barwy szczęścia" odcinek 2393 - środa, 24.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Bożena nie będzie mogła przeżyć straty po oddaniu małego Tadzia. Wkrótce bowiem okaże się, że w hotelu Stańskich prawdopodobnie dochodziło do handlu dziećmi. Całą sprawą zainteresuje się policja, która zacznie śledztwo. Szybko się okaże, że podejrzanym stanie się sam Bruno! Bożena z "Barwy szczęścia" nie będzie miała głowy do zajmowania się interesem, bo z miejsca zainteresuje się porzuconym dzieckiem, które prawdopodobnie miałoby zostać sprzedane! Mały Tadzio skradnie jej serce. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Bożena będzie myślała tylko o małym Tadziu. Okaże się, że kobieta będzie zmuszona oddać go do pogotowia ratunkowego.

- On jest taki delikatny, taki kruchy, taki... I co z nim teraz będzie? - zapyta Stańska w nadchodzących odcinkach "Barwy szczęścia", kiedy do hotelu przyjdzie pracowniczka pogotowia ratunkowego. 

- Na razie zostanie u nas

- A potem co? Sąd? Będzie w rękach bezdusznej machiny?

- Nie proszę pani. Będzie w rękach ludzi doświadczonych i kompetentnych. Nikt z nas nie chce dołożyć mu cierpień. Proszę się nie obawiać - podsumuje kobieta, co nie uspokoi Bożeny. 

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Stańska porozmawia również z Sabiną (Barbara Kurzaj) o możliwościach adopcji. Doświadczenie kobiety da jej do myślenia, a w jej głowie zrodzi się plan pomocy dla Tadzia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Bożena będzie przerażona utratą Tadzia. Zadzwoni do pogotowia ratunkowego i spróbuje się czegoś dowiedzieć.

- Martwiłam się o niego, czy można mu jakoś pomóc? - zapyta Bożena.

- Proszę wpłacić darowiznę na ośrodek zajmujący się porzuconymi dziećmi. Muszę już kończyć.

- Ale chwileczkę, dobrze? Na sekundkę niech jeszcze pani zostanie. Czy ja mogłabym się z nim spotkać?

- Nie, niestety to niemożliwe. Nie jest pani z nim spokrewniona.

- No tak, ale chciałabym go zobaczyć chociaż na kilka minut, na chwilę, mam dla niego zabawkę, to jest dla mnie bardzo ważne.

- Przykro mi, ale muszę pani odmówić - powie twardo pracowniczka pogotowia. 

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Stańska całkowicie zapomni o rozwodzie, który zapowiedziała Brunowi, przez jego rzekomy romans z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska). Wygląda na to, że kobieta podejmie decyzję o walce do praw nad Tadziem. 

Najnowsze