M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

2021-02-23 20:46

W 1569 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) będzie musiał się wykazać jako ojciec piątki dzieci! W rodzinie Zduńskich pojawi się bowiem kolejne dziecko, które zburzy spokój Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka. Takiej niespodzianki od losu małżonkowie nie będą się spodziewali. Ich wszystkie plany legną w gruzach kiedy w 1569 odcinku "M jak miłość" zostaną rodzicami dziewczynki. Nie dość, że staną w obliczu poważnego problemu, to jeszcze nie będą za bardzo wiedzieli jak poradzić sobie z tym wyzwaniem, żeby reszta dzieci nie ucierpiała.

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Niezłą rewolucję u Zduńskich w 1569 odcinku "M jak miłość" wywoła kolejne dziecko. Kinga i Piotrek z trudem zapanują nad swoją niesforną czwórką, Lenką (Marysia Głowacka), Miśkiem (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczkami - Emilką (Julia Kempka) i Zuzią (Marcelina Kempka) - kiedy znajdą się w sytuacji bez wyjścia. Alarm na Deszczowej wywoła Kamil Gryc (Marcin Bosak), który w 1569 odcinku "M jak miłość" podrzuci przyjaciołom swoją 5-letnią córkę Polę (Hania Nowosielska).

Powód? W 1569 odcinku "M jak miłość" będzie musiał pilnie wyjechać służbowo do Łodzi i nie znajdzie opieki dla Poli. Zduńscy nie odmówią Kamilowi pomocy. Zwłaszcza, że Gryc będzie miał poważny problem z Polą po tym jak porzuciła ją wyrodna matka Weronika. - Jakieś koleżanki dokuczały Poli, że nie ma mamy... - wyjaśni Kamil przyjaciołom.

Kinga w 1569 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym uszom. - Przecież to jest ogromna sprawa! Nie można tego tak zostawić! Musisz porozmawiać z wychowawcą i przede wszystkim z rodzicami tych dziewczynek!

- Przede wszystkim muszę zorganizować jej coś na dzisiaj!

- OK, ale nie możesz tak improwizować i żyć z dnia na dzień! Dziecko, żeby czuło się bezpieczne potrzebuje stały rytm dnia, porządek! Nie możesz jej tak podrzucać to tu, to tam! - pouczy go Zduńska. - Czyli mi nie pomożecie?! - zapyta zdesperowany Kamil.

- Tego nie powiedziałam! Po prostu zastanawiam się jak to wszystko zorganizować... - Kinga nie będzie wiedziała jak ogarnąć piątkę dzieci, bo akurat tego dnia w 1569 odcinku "M jak miłość" będzie miała zaplanowane wyjście na jogę. - Cholera, pewnie będę tego żałował! Mam pomysł, ale jest jeden warunek! - stwierdzi nagle Piotrek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1569: Kinga ucieknie od Piotrka i dzieci! Ukryje się w miejscu gdzie nikt nie będzie podejrzewał

M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka w Warszawie. Umrą ze wstydu przed rodziną! Będą błagać o kąt do spania

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

To właśnie Piotrek w 1569 odcinku "M jak miłość" zajmie się Polą niczym troskliwy ojciec. Zabierze córkę Kamila do bistro, a później do salonu fryzjerskiego gdzie pracuje Franka (Dominika Kachlik), bo 5-latce wplącze się plastelina we włosy. Nie tylko Zduński, ale przede wszystkim Franka zauważy smutek w oczach Poli. A kiedy Kamil w 1569 odcinku "M jak miłość" wróci po córkę na Deszczową, zwierzy się przyjacielowi, że martwi się o Polę po tym jak straciła matkę.

- Kurcze nie wiem jak to wszystko poukładać. Jak jej pomóc, nawet nie wiem od czego zacząć... - powie przygnębiony Gryc w 1569 odcinku "M jak miłość". Nawet tak doświadczony ojciec jak Piotrek nie zdoła mu pomóc w tej trudnej sytuacji.

M jak miłość odc. 1569. Pola (Hania Nowosielska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1569. Pola (Hania Nowosielska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1569. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1569. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1569. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1569. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Aleksander Bożyk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze