M jak miłość, odcinek 1569: Kinga ucieknie od Piotrka i dzieci! Ukryje się w miejscu gdzie nikt nie będzie podejrzewał

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1569: Kinga ucieknie od Piotrka i dzieci! Ukryje się w miejscu gdzie nikt nie będzie podejrzewał

M jak miłość, odcinek 1569: Kinga ucieknie od Piotrka i dzieci! Ukryje się w miejscu gdzie nikt nie będzie podejrzewał

W 1569 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) zostawi wszystkich i ucieknie z domu! Piotrek (Marcin Mroczek) zostanie sam z piątką dzieci, bo "towarzyszyć" będą mu Kamil (Marcin Bosak) z Polą (Hania Nowosielska). Kinga będzie później żartowała, że były chłopak Magdy (Anna Mucha) jest w tym układzie szóstym dzieckiem... Dokąd zniknie piękna Kinga z domu na Deszczowej? Na pewno nie w miejsce, o którym powiedziała mężowi i tam akurat nie będzie jej szukał... Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1569 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1569 odcinku "M jak miłość" Kinga wybierze się na zaplanowane na ten dzień zajęcia jogi. Jednak wydarzy się coś nieprzewidzianego, co spowoduje, że zamiast na treningu znajdzie się w zupełnie innym miejscu!

- Joga odwołana, nasza instruktorka złamała nogę - powita Kingę Magda w 1569 odcinku "M jak miłość". 

- A, to dobrze... To znaczy, współczuję jej oczywiście, ale wracam do domu. Zostawiłam Piotrka z dziećmi, mamy Kamila, mamy Polę...

- Dobrze, fantastycznie, ale ja mam inne plany - odpowie Magda zabierając Kingę ze sobą. 

- Właściwie dobrze, muszę z tobą porozmawiać - Kinga nie będzie się długo upierać propozycji przyjaciółki w 1569 odcinku "M jak miłość".  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Radosne wieści u Franka i Reginy. Czekali na to od dawna

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO
M jak miłość, odc. 1569: Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Olek Bożyk)

i

Autor: tvp/vod

I tak Kinga znajdzie się u Magdy w 1569 odcinku "M jak miłość", gdzie panie będą w ukryciu przed światem cieszyć się swoim towarzystwem i pysznym ciastem czekoladowym. Dlaczego Kinga uciekła do przyjaciółki, zamiast wrócić do domu? 

- Ale mam małe wyrzuty sumienia w stosunku do Piotrka. Zostawiłam go samego z 5 dzieci - wyzna Kinga Magdzie na kanapie Budzyńskich. - No, z 6, jeśli liczyć Kamila - doda rozbawiona. 

- Daj się chłopakowi wykazać - skomentuje sytuację Magda. 

- W sumie... 1 wieczór go nie zabije - pocieszy się sama Kinga. 

- Jak to 1 wieczór? 1 wieczór w tygodniu! Ja bym się na twoim miejscu nie przyznawała do tego, że ta joga nam spadła - Magda poradzi przyjaciółce.

Wieczór z Magdą bardzo się Kindze spodoba i z wyraźną ulgą w 1569 odcinku "M jak miłość" odetchnie od codziennego rozgardiaszu domowego. I choć temu właśnie miały służyć lekcje jogi, Kinga z rozkoszą przyjmie inną wersję wydarzeń, w której ona i Magda znów bawią się równie dobrze jak kiedyś na Łowickiej... 

Jak w tym czasie będzie sobie radził Piotrek z 5 - w porywach do 6 - dzieci bez pomocy żony? To trzeba koniecznie zobaczyć w 1569 odcinku "M jak miłość"! 

Zobacz także: Gwiazda M jak miłość zmieniła się nie do poznania. Dominika Ostałowska skończyła 50 lat i przeszła radykalną przemianę! Ma za sobą trudne przeżycia - ZDJĘCIA

Najnowsze