Pierwsza miłość. Michał będzie się upijał przez Marysię i Grażynę. Stoczy się na samo dno!

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Michał będzie się upijał przez Marysię i Grażynę. Stoczy się na samo dno!

Pierwsza miłość. Michał będzie się upijał przez Marysię i Grażynę. Stoczy się na samo dno!

2021-06-24 13:46

Michał (Wojciech Błach) z "Pierwsza miłość" przyłapany z kieliszkiem! I to nie przez byle kogo, a jego kochankę Grażynę (Grażyna Wolszczak), z którą uprawiał seks za plecami Marysi (Aneta Zając). Wolszczak ujawniła, że w kolejnym sezonie "Pierwsza miłość" ona, Domański i Marysia, z której robili głupią, wylądują razem na wspólnej imprezie, gdzie poleje się alkohol. Grażyna przyłapała kochanka jak topi smutki w winie... To będzie rozwiązanie dla Michała? Upijać się i zapomnieć co nawyprawiał?

Michał stoczy się na dno w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021? Wszystko przez romans i kłamstwa 

Michał w serialu "Pierwsza miłość" przeszedł samego siebie. Nic więc dziwnego, że pomyślał o utopieniu smutków i grzechów w alkoholu, co nagrała Grażyna. Domański wydawał się być porządnym człowiekiem, który w minionym sezonie "Pierwsza miłość" wspierał Marysię w walce z Edwardem (Marek Siudym), który chciał zaskarbić sobie Julkę (Łucja Kawczak). Mało tego, Domański pomagał Marysi, kiedy podły ojciec wrobił ją w pobyt w psychiatryku, chociaż kobieta w ogóle nie powinna tam wylądować. 

W końcu w "Pierwsza miłość" okazało się, że Michał nie jest wcale święty, a kiedy sytuacja z Marysią się uspokoiła, on zaczął gorący romans z Grażyną. Seks schadzki zaczęły być na porządku dziennym, a Marysia dość długo nie wiedziała, że robią z niej głupią. 

Przeczytaj: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie

Ostatecznie w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 Michał zdecyduje się ratować małżeństwo z Marysią i uzna, że to właśnie z nią chce dzielić przyszłość. Grażyna bynajmniej nie zniknie jednak z ich życia, a świadczą o tym przecieki z planu "Pierwsza miłość", Grażyna Wolszczak podzieliła się z fanami wideo, na którym przyłapuje Michała z butelką i kieliszkiem wina.

- Dlaczego tyle pijesz? - pyta kobieta Michała, który siedzi na schodach z butelką alkoholu i popija. - Przez te upały - odpowiada Domański próbując żartować. 

Przeczytaj: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

Potem Grażyna z "Pierwszej miłości" pokazała zdjęcie, na którym pozuje z kochankiem i Marysią. Chociaż wszyscy się uśmiechają, w serialu nie będą tacy zadowoleni. Marysia i Grażyna będą walczyć o jednego mężczyznę, który pogubi się w swoich kłamstwach i grzeszkach. Może dlatego został przyłapany na piciu i zatapianiu smutków. Domański stoczy się na dno? Tego dowiemy się z serialu "Pierwsza miłość" i najnowszych odcinków jesienią. 

Najnowsze