Pierwsza miłość. Aktorzy wrócili na plan! Szykują się wcześniejsze odcinki hitu Polsatu? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Aktorzy wrócili na plan! Szykują się wcześniejsze odcinki hitu Polsatu? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Aktorzy wrócili na plan! Szykują się wcześniejsze odcinki hitu Polsatu? - ZDJĘCIA

2022-08-07 8:40

"Pierwsza miłość" już niedługo wróci na ekrany Polsatu. Aktorzy, którzy wcielają się w ulubione postaci od lat potwierdzają, że już za niedługo pojawią się nowe odcinki hitu stacji. To m.in. Aneta Zając potwierdziła widzowi, że "Pierwsza miłość" znów zagości w Polsacie, a fani szaleją. Aktorzy wróci li na plan, nagrywają kolejne odcinki i nie zdradzają za dużo o fabule kolejnych wątków. Wiadomo już, że Marysię (Aneta Zając), Artura (Łukasz Płoszajski) czy Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) czekają niezłe przeboje. Kiedy rozpoczyna się emisja nowych odcinków?

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" szybciej niż się spodziewano?

Widzowie czekają na powrót seriali i każdy chce poznać datę premiery nowych odcinków. Jeśli chodzi o "Pierwszą miłość" aktorzy sami potwierdzili, że odcinki pojawią się już niebawem, oczywiście w telewizji Polsat. Widzowie żywo zareagowali na zdjęcie Marysi, Artura i Kingi, które pojawiło się na oficjalnym koncie na Instagramie serialu "Pierwsza miłość'.

- Brakuje Wam @pierwszamilosc? ?❤️ Jeszcze tylko miesiąc i znowu się widzimy przed telewizorami! ? - ujawniła produkcja. Oznacza to, że już we wrześniu wystartują nowe odcinki serialu! Jak zawsze, losy grupy przyjaciół będzie można śledzić od poniedziałku do piątku, o godzinie 18, na Polsacie. 

- Oj brakuje,brakuje i to jak?,nie moge się doczekać nowych odcinków?❤️ - komentują fani. 

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2022. Co się wydarzy?

"Pierwsza miłość" po przerwie wakacyjnej na pewno przyniesie zmiany. Nowe wątki i kontynuacja tych już zaczętych powinna ściągnąć przed telewizory fanów serialu i nie tylko. Marysia nadal będzie uwikłana w intrygę Michała (Wojciech Błach), który sfałszował wyniki badań, by kobieta sądziła, że Kacper (Damian Kulec) to jej brat. Prawda wyjdzie jednak na jaw, a młody lekarz nie będzie chciał widzieć Weroniki (Dominika Kryszczyńska), która tyle czasu go okłamywała. Artur na pewno przeżyje zawirowania i kolejne przygody z Fabianem (Tomasz Oświeciński), a Emilka (Anna Ilczuk) może wreszcie odnajdzie prawdziwą miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski) będzie czekał na ukochaną Ewelinę (Magdalena Górska), która nadal pozostanie za kratami. Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022? Tego dowiemy się już niebawem! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Najnowsze