Pierwsza miłość po wakacjach. Rodzina Artura i Doroty powiększy się! Wezmą do siebie Stasię - ZDJĘCIA

i

Autor: Pierwsza miłość Facebook Pierwsza miłość po wakacjach. Rodzina Artura i Doroty powiększy się! Wezmą do siebie Stasię - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Rodzina Artura i Doroty powiększy się! Wezmą do siebie Stasię - ZDJĘCIA

2022-07-23 13:08

Co za radość w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach. W rodzinie Artura (Łukasz Płoszajski) i Doroty (Magdalena Wróbel), którzy dopiero co zostali rodzicami małej Tosi, nastąpią spore zmiany. Początkowo po narodzinach córki młodzi rodzice zmagali się z poważnymi problemami, Dorota cierpiała na depresję poporodową, ale w nowym sezonie "Pierwszej miłości" wszystko się ułoży. Mało tego, wygląda na to, że Kulczycki i jego partnerka będą mieli drugie dziecko. Wezmą do siebie Stasię (Maja Oświecińska), córkę Artura i jego byłej kochanki Zosi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)? Poznaj szczegóły!

Duże zmiany w rodzinie Artura i Doroty w "Pierwszej miłości" po wakacjach

Dorota i Artur w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022 będą mieli jeszcze jedną córkę! Mała Tosia urodziła się niespełna cztery miesiące temu, ale w nowym sezonie "Pierwszej miłości" akcja trochę przyspieszy. W mieszkaniu Artura i Doroty pojawi się kolejny członek rodziny, a Kulczycki, który świetnie się sprawdza w roli ojca Tosi, będzie musiał udowodnić, że równie dobrze radzi sobie z bardziej wymagającym dzieckiem. Chodzi oczywiście o Stasię, pierwsze dziecko Artura, która niemal całe życie wychowywała się bez ojca!

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Żona Karola będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Ewa dopuści się zdrady - WIDEO, ZDJĘCIA

Jeszcze przed narodzinami Tosi w "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną coś natknęło Artura, żeby odnaleźć Stasię i Zosię, żeby sprawdzić co się dzieje z jego córką, której nie widział wiele lat. Kiedy wreszcie odnalazł dawną kochankę i poznał 12-letnią Stasię, szybko zrozumiał, że nie zna własnego dziecka, że nic nie wie o córce, która bardzo wyrosła i stała się zupełnie inną dziewczynką. Za zgodą Zosi postanowił jednak zbliżyć się do Stasi i wtedy przekonał się jak trudno mu będzie nadrobić wszystkie stracone lata, czas, w którym nie było go przy nie niej. W nowym sezonie "Pierwszej miłości" to Tosia zbliży Artura do Stasi?

Sprawdź też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Zdjęcia z planu "Pierwszej miłości" po wakacjach przedstawiają szczęśliwą rodzinę Artura i Doroty z dwiema córkami. Wydaje się, że Stasia zamieszka z Kulczyckim, będzie miała okazję zobaczyć na własne oczy, że skoro dla Tosi potrafi być czułym, troskliwym, kochającym ojcem, to ona po latach też może mieć takiego tatę. Trudno jednak oczekiwać, że nagle w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Stasia zmieni się w grzeczną, posłuszną ojcu i macosze dziewczynkę. Wydaje się, że Kulczyckiego czekają jeszcze z córką niezłe problemy, kiedy z Dorotą wezmą ją do siebie. 

Pierwsza miłość. Ewa będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Żona Wekslera o jednym synu już zapomniała
Najnowsze