Pierwsza miłość, odcinek 3357: Artur będzie miał nową córkę. Po latach odnajdzie Stasię i jej matkę Zosię! - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3357: Artur będzie miał nową córkę. Po latach odnajdzie Stasię i jej matkę Zosię! - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3357: Artur będzie miał nową córkę. Po latach odnajdzie Stasię i jej matkę Zosię! - ZDJĘCIA

2022-01-12 22:04

W 3357 odcinku "Pierwszej miłości" w życiu Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) znów pojawi się jego córka i dawna ukochana. Poszukiwania Zosi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) i Stasi, w które Artur włączy nawet prywatnego detektywa zakończą się sukcesem. Kulczycki pojedzie do Warszawy i w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" stanie w drzwiach domu dawnej kochanki. Po latach odnajdzie Stasię, która będzie już zupełnie inną dziewczynką. Z trudem rozpozna w niej własną córkę. Zupełnie jakby Stasia była nowym dzieckiem Artura. Nie bez powodu! Bo teraz Stasię zagra Maja Oświecińska, która zastąpiła w tej roli Karolinę Hildebrandt. Poznajcie szczegóły!

"Pierwsza miłość" odcinek 3357 - środa, 2.02.2022, o godz. 18 w Polsacie

Nowa córka Artura i Zosi pojawi się już w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" i po raz pierwszy w tej roli wystąpi Maja Oświecińska, 12-letnia aktorka znana jako Julka z "Na Wspólnej", która prywatnie jest córką Tomasza Oświecińskiego, czyli ekranowego Fabiana, przyjaciela Kulczyckiego. Zanim Artur w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" odnajdzie Zosię i Stasię, to właśnie Fabianowi zwierzy się, że od dawna nie widział własnego dziecka. Nie utrzymuje żadnego kontaktu ani z córką, ani z jej matką. Nie będzie miał nawet pojęcia, czy mieszkają w Polsce. Pod wpływem rozmowy z przyjacielem, Kulczycki postanowi znaleźć Stasię. Okaże się to dużo trudniejsze niż by przypuszczał. Będzie musiał poprosić o pomoc detektywa oraz sam rozpocznie prywatne śledztwo.

Wreszcie w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" Arturowie uda mu się namierzyć byłą partnerkę oraz córkę w Warszawie. Czeka go ogromne zaskoczenie, ponieważ Zosia będzie wrogo nastawiona do Artura, a ich pierwsze spotkanie przebiegnie w bardzo burzliwej atmosferze. Zosia będzie wściekła, że Kulczycki tak nagle sobie o nich przypomniał, znów wkroczył do ich życia. Nie pozwoli mu nawet zobaczyć Stasi!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja ucieknie od Argasińskiego! Najpierw się okaleczy i wykradnie tajne dokumenty ordynatora - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Andrzejek w M jak miłość osierocił Kalinkę, ale znów jest szczęśliwy! Tomasz Oświeciński spotkał się na planie ze swoją córką

Kolejny szok Artur przeżyje, gdy jednak w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" pozna Stasię, bo dziewczynka nagle stanie w drzwiach. Z trudem rozpozna w niej córkę, której nie widział od ponad blisko siedmiu lat. Okaże się, że bardzo się zmieniła przez ten czas. 15-letnia obecnie Stasia, to zadziorna, zbuntowana nastolatka, która bez ogródek mówi to co myśli, ma skłonność do pakowania się w problemy i buntuje się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Co więcej, lubi stawiać na swoim i potrafi manipulować dorosłymi.

Jak Stasia zareaguje, gdy w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" dowie się, że Artur jest jej ojcem? Ona także nie będzie go pamiętała zbyt dobrze! Wszystko wskazuje na to, że Arturowi będzie trudno zbudować relację z odnalezioną córką, która nie będzie chciała go znać!

Ostatni raz Stasia pojawiła się w "Pierwszej miłości" w 2015 roku. Wówczas rolę córki Zosi i Artura grała Karolina Hildebrandt, którą teraz zastąpiła Maja Oświecińska.

Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Stasia (Karolina Hildebrandt)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Stasia (Karolina Hildebrandt)
Najnowsze