Pierwsza miłość, odcinek 3357: Artur będzie miał nową córkę. Po latach odnajdzie Stasię i jej matkę Zosię! - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3357: Artur będzie miał nową córkę. Po latach odnajdzie Stasię i jej matkę Zosię! - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3357: Artur będzie miał nową córkę. Po latach odnajdzie Stasię i jej matkę Zosię! - ZDJĘCIA

2022-01-12 22:04

W 3357 odcinku "Pierwszej miłości" w życiu Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) znów pojawi się jego córka i dawna ukochana. Poszukiwania Zosi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) i Stasi, w które Artur włączy nawet prywatnego detektywa zakończą się sukcesem. Kulczycki pojedzie do Warszawy i w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" stanie w drzwiach domu dawnej kochanki. Po latach odnajdzie Stasię, która będzie już zupełnie inną dziewczynką. Z trudem rozpozna w niej własną córkę. Zupełnie jakby Stasia była nowym dzieckiem Artura. Nie bez powodu! Bo teraz Stasię zagra Maja Oświecińska, która zastąpiła w tej roli Karolinę Hildebrandt. Poznajcie szczegóły!

"Pierwsza miłość" odcinek 3357 - środa, 2.02.2022, o godz. 18 w Polsacie

Nowa córka Artura i Zosi pojawi się już w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" i po raz pierwszy w tej roli wystąpi Maja Oświecińska, 12-letnia aktorka znana jako Julka z "Na Wspólnej", która prywatnie jest córką Tomasza Oświecińskiego, czyli ekranowego Fabiana, przyjaciela Kulczyckiego. Zanim Artur w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" odnajdzie Zosię i Stasię, to właśnie Fabianowi zwierzy się, że od dawna nie widział własnego dziecka. Nie utrzymuje żadnego kontaktu ani z córką, ani z jej matką. Nie będzie miał nawet pojęcia, czy mieszkają w Polsce. Pod wpływem rozmowy z przyjacielem, Kulczycki postanowi znaleźć Stasię. Okaże się to dużo trudniejsze niż by przypuszczał. Będzie musiał poprosić o pomoc detektywa oraz sam rozpocznie prywatne śledztwo.

Wreszcie w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" Arturowie uda mu się namierzyć byłą partnerkę oraz córkę w Warszawie. Czeka go ogromne zaskoczenie, ponieważ Zosia będzie wrogo nastawiona do Artura, a ich pierwsze spotkanie przebiegnie w bardzo burzliwej atmosferze. Zosia będzie wściekła, że Kulczycki tak nagle sobie o nich przypomniał, znów wkroczył do ich życia. Nie pozwoli mu nawet zobaczyć Stasi!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja ucieknie od Argasińskiego! Najpierw się okaleczy i wykradnie tajne dokumenty ordynatora - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Andrzejek w M jak miłość osierocił Kalinkę, ale znów jest szczęśliwy! Tomasz Oświeciński spotkał się na planie ze swoją córką

Kolejny szok Artur przeżyje, gdy jednak w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" pozna Stasię, bo dziewczynka nagle stanie w drzwiach. Z trudem rozpozna w niej córkę, której nie widział od ponad blisko siedmiu lat. Okaże się, że bardzo się zmieniła przez ten czas. 15-letnia obecnie Stasia, to zadziorna, zbuntowana nastolatka, która bez ogródek mówi to co myśli, ma skłonność do pakowania się w problemy i buntuje się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Co więcej, lubi stawiać na swoim i potrafi manipulować dorosłymi.

Jak Stasia zareaguje, gdy w 3357 odcinku "Pierwszej miłości" dowie się, że Artur jest jej ojcem? Ona także nie będzie go pamiętała zbyt dobrze! Wszystko wskazuje na to, że Arturowi będzie trudno zbudować relację z odnalezioną córką, która nie będzie chciała go znać!

Ostatni raz Stasia pojawiła się w "Pierwszej miłości" w 2015 roku. Wówczas rolę córki Zosi i Artura grała Karolina Hildebrandt, którą teraz zastąpiła Maja Oświecińska.

Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Stasia (Karolina Hildebrandt)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Stasia (Karolina Hildebrandt)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze