Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama/Instagram Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

Przemiana

Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

Emilka w "Barwach szczęścia" już w ostatnim sezonie zaczęła pokazywać mamie "różki". Kiedy Malwina (Joanna Gleń) zaczęła się spotykać z Hermanem (Maciej Raniszewski) i sprawa zaczęła wyglądać na poważną, jej córka (Jessica Frankiewicz) wyraźnie pokazała, co o tym myśli! A, że myśli źle udało się jej zniszczyć romantyczne schadzki kochanków. Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" Emilka wydorośleje i zaakceptuje sercowe wybory swojej mamy? Na pewno dziewczynka wyrasta na niezłą konkurencję dla Malwiny - zobacz jak teraz jest z niej piękność w GALERII ZDJĘĆ!

Emilka w "Barwach szczęścia" zmieniła się nie do poznania! Jessica Frankiewicz wyrosła na niezwykłą piękność!

Jak w "Barwach szczęścia" potoczy się wątek dorastania Emilki u boku próbującej ułożyć sobie życie uczuciowe mamy? W ostatnim sezonie córka Malwiny wyraźnie zademonstrowała wszystkich, że nie widzi miejsca dla Hermana w życiu rodziny i na razie nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Ale może dorastająca piękność zajmie się swoimi sprawami sercowymi?

Emilka w "Barwach szczęścia" wyrasta na piękność!

Na plan "Barw szczęścia" właśnie weszła grająca Emilkę od 2020 roku Jessica Frankiewicz. Z małej dziewczynki z przerwą między zębami młodziutka gwiazda zamieniła się w śliczną panienkę - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!    

Zobacz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Emilka w "Barwach szczęścia" nie ma łatwego życia. Malwina cierpi na afektywną chorobę dwubiegunową i z tego powodu nie umiała ułożyć sobie życia. Małżeństwo z ojcem Emilki, Przemkiem (Dobromir Dymecki) skończyło się burzliwym rozwodem, a co gorsze rodzice "wyrywali sobie" dziecko. ostatecznie ojciec Emilki najpierw zabrał ją do siebie i pozbawił matkę praw rodzicielskich, aż w końcu znudziła mu się zabawa w dobrego tatusia i porzucił ją u "złej" matki! Serce dorastającej w takich warunkach dziewczynki nie raz już rozpadło się na kawałki. Czy po wakacjach dostanie szansę na szczęście?  

Nareszcie uśmiech na buzi Emilki!

Na pewno Emilka w "Barwach szczęścia" po wakacjach z małej, zbuntowanej dziewczynki zmieni się w dorastającą piękność. Tak prezentuje się na planie Jessica Frankiewicz, a na twarzy młodziutkiej gwiazdy maluje się piękny uśmiech! Czy w nowym sezonie serialu w jej życiu zagości spokój przekonamy się już od 5 września w TVP2.    

Nie przegap: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Najnowsze