Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama/Instagram Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

Przemiana

Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

Emilka w "Barwach szczęścia" już w ostatnim sezonie zaczęła pokazywać mamie "różki". Kiedy Malwina (Joanna Gleń) zaczęła się spotykać z Hermanem (Maciej Raniszewski) i sprawa zaczęła wyglądać na poważną, jej córka (Jessica Frankiewicz) wyraźnie pokazała, co o tym myśli! A, że myśli źle udało się jej zniszczyć romantyczne schadzki kochanków. Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" Emilka wydorośleje i zaakceptuje sercowe wybory swojej mamy? Na pewno dziewczynka wyrasta na niezłą konkurencję dla Malwiny - zobacz jak teraz jest z niej piękność w GALERII ZDJĘĆ!

Emilka w "Barwach szczęścia" zmieniła się nie do poznania! Jessica Frankiewicz wyrosła na niezwykłą piękność!

Jak w "Barwach szczęścia" potoczy się wątek dorastania Emilki u boku próbującej ułożyć sobie życie uczuciowe mamy? W ostatnim sezonie córka Malwiny wyraźnie zademonstrowała wszystkich, że nie widzi miejsca dla Hermana w życiu rodziny i na razie nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Ale może dorastająca piękność zajmie się swoimi sprawami sercowymi?

Emilka w "Barwach szczęścia" wyrasta na piękność!

Na plan "Barw szczęścia" właśnie weszła grająca Emilkę od 2020 roku Jessica Frankiewicz. Z małej dziewczynki z przerwą między zębami młodziutka gwiazda zamieniła się w śliczną panienkę - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!    

Zobacz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Emilka w "Barwach szczęścia" nie ma łatwego życia. Malwina cierpi na afektywną chorobę dwubiegunową i z tego powodu nie umiała ułożyć sobie życia. Małżeństwo z ojcem Emilki, Przemkiem (Dobromir Dymecki) skończyło się burzliwym rozwodem, a co gorsze rodzice "wyrywali sobie" dziecko. ostatecznie ojciec Emilki najpierw zabrał ją do siebie i pozbawił matkę praw rodzicielskich, aż w końcu znudziła mu się zabawa w dobrego tatusia i porzucił ją u "złej" matki! Serce dorastającej w takich warunkach dziewczynki nie raz już rozpadło się na kawałki. Czy po wakacjach dostanie szansę na szczęście?  

Nareszcie uśmiech na buzi Emilki!

Na pewno Emilka w "Barwach szczęścia" po wakacjach z małej, zbuntowanej dziewczynki zmieni się w dorastającą piękność. Tak prezentuje się na planie Jessica Frankiewicz, a na twarzy młodziutkiej gwiazdy maluje się piękny uśmiech! Czy w nowym sezonie serialu w jej życiu zagości spokój przekonamy się już od 5 września w TVP2.    

Nie przegap: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze