Druga szansa. Paweł Domagała przeszedł metamorfozę w nowym serialu TVN

2015-12-09 12:45

Paweł Domagała zdobył sympatię widzów jako Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw", szalony utylizator elektrośmieci, były mąż Igi Małeckiej (Joanna Kulig). Wiosną 2016 będzie go można oglądać w nowym serialu TVN - "Druga szansa", w którym zagra Igora Szota, aktora i przyjaciela głównej bohaterki, Moniki (Małgorzata Kożuchowska). Metamorfoza Pawła Domagały do roli w "Drugiej szansie" jest spektakularna. Jego przemiana będzie też widoczna w 4 sezonie "O mnie się nie martw".

"Druga szansa" nowy serial TVN od marca 2016

Paweł Domagała znalazł się w obsadzie serialu "Druga szansa" i w związku z tym przeszedł zadziwiającą metamorfozę. Przed wszystkim fryzura aktora jest zupełnie inna od tej, którą prezentował w "O mnie się nie martw". Wydaje się też, że Domagała sporo schudł.

Zobacz: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w serialu?

Zdjęcia do "Drugiej szansy" rozpoczęły się na początku listopada i potrwają aż do końca stycznia 2016. Wkrótce Paweł Domagała wraca też na plan "O mnie się nie martw". Po metamorfozie aktora w 4 sezonie "O mnie się nie martw" Krzysiek Małecki najpewniej też przejdzie przemianę.

Nie będzie już miał swoich bujnych, nieco rozjaśnianych włosów. Zostanie mu tylko broda. Jak zmiana wyglądu wpłynie na zachowanie Krzyśka? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jedno jest pewne - znów będzie bawił widzów do łez. Bo Krzysiek ma dar do tego, by tak działać na fanów "O mnie się nie martw".

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nowe odcinki wiosną 2016

Kogo Paweł Domagała gra w serialu "Druga szansa"? Nowa fryzura, szczuplejsza sylwetka, okulary są elemenatmi charakteryzacji jego bohatera - buntowniczego aktora Igora Szota, który jest prawdziwym artystą i stara się trzymać z daleka od show biznesu. Igor to nie tylko podpieczny agencji Moniki, ale także jej przyjaciel.

Igor Szot jest aktorem gwiazdą, który ma duży dystans do show biznesu. Jest neurotyczny, czasem zabawny, smutny – powiedział o swoim bohaterze Paweł Domagała na konferencji "Drugiej szansy".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze