Nowa czołówka Na Wspólnej bez Małgorzaty Sochy i kilku innych aktorów. Odejdą z obsady serialu? - WIDEO

i

Autor: Instagram Nowa czołówka Na Wspólnej bez Małgorzaty Sochy i kilku innych aktorów. Odejdą z obsady serialu? - WIDEO

Na Wspólnej

Nowa czołówka Na Wspólnej bez Małgorzaty Sochy i kilku innych aktorów. Odejdą z obsady serialu? - WIDEO

2022-08-25 21:37

Nowa czołówka "Na Wspólnej" oficjalnie zaprezentowana na Instagramie! Nie obyło się jednak bez niespodzianek, które mogą zwiastować zmiany w obsadzie "Na Wspólnej". Bo w odmienionej czołówce serialu TVN nie ma kilku ważnych bohaterów, a to oznacza, że wypadli z niej także znani aktorzy. Małgorzata Socha, czyli Zuza Hoffer, Anna Cieślak - serialowa Joanna Berg oraz jeszcze inni aktorzy, którzy do tej pory pojawiali się w czołówce i występowali w "Na Wspólnej", lecz na otwarciu ich nie widać. Zobacz jak zmieniła się czołówka "Na Wspólnej" i kto został z niej usunięty. Mamy WIDEO i ZDJĘCIA zza kulis.

Nowa czołówka "Na Wspólnej" premiera w TVN w poniedziałek, 29.08.2022, o godz. 20.15

"Na Wspólnej" z nową czołówką w telewizji TVN pojawi się dopiero w poniedziałek, 29.08.2022, ale już teraz możecie zobaczyć odmienioną czołówkę w naszym WIDEO PONIŻEJ. Na oficjalnym profilu "Na Wspólnej" na Instagramie w dniu premiery internetowej czołówki pojawiły się zdjęcia zza kulis, które wskazywały na to, że zabraknie w niej wielu ważnych postaci, aktorów, którzy swoje role grają od lat. I nie chodzi tylko o Małgorzatę Sochę, ale także o Annę Cieślak i ekranowego męża Anny Guzik, czyli Wojciecha Błacha!

Nie przegap: Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie szczegóły - WIDEO

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle

Kogo zabrakło w nowej czołówce "Na Wspólnej"?

Nowa czołówka "Na Wspólnej", tak jak poprzednie, rozpoczyna serial ujęciami bohaterów i grających ich aktorów, którzy wysuwają się na pierwszy plan. I właśnie tutaj wyraźnie widać, że ekranowej Zuzy Hoffer, czyli Małgorzaty Sochy nie ma u boku jej męża Kamila (Kazimierz Mazur). Żaneta Szulc też pojawia się z Moniką (Sylwia Gliwa) i Damianem (Waldemar Błaszczyk), ale bez Wojtka (Wojciech Błach). Tak samo w rodzinie Bergów u boku Bogdana (Wojciech Brzeziński) nie ma jego żony Joanny! Czy to oznacza, że Socha i Cieślak odejdą z "Na Wspólnej"?

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3487: Paweł wyjdzie z więzienia i boleśnie zrani Emila! Brat będzie musiał się usunąć - ZDJĘCIA

Nowa czołówka "Na Wspólnej" bez Małgorzaty Sochy, Anny Cieślak i Wojciecha Błacha. Znikną z obsady?

Fani "Na Wspólnej" mogą być spokojni, bo choć Zuzy Hoffer będzie mnie w kolejnych odcinkach, to Małgorzata Socha nie odejdzie z serialu TVN. Wręcz przeciwnie - w życiu Zuzy i Kamila dojdzie do dramatycznych zdarzeń i dojdzie do zdrady! Kamil zachowa się jak prawdziwy bohater, zasłaniając własnym ciałem dyrektor Kolendę (Katarzyna Wajda), która zostanie zaatakowana przez zdesperowanego męża jednej ze swoich pacjentek. Traumatyczne przeżycie odbije się na zdrowiu lekarki. Na szczęście, Kamil będzie przy niej cały czas. Oboje zaczną się do siebie coraz bardziej zbliżać.

Pochłonięty sprawami koleżanki z pracy Hoffer zupełnie zaniedba Zuzę, borykającą się również z poważnymi problemami. Pewnego dnia w firmie transportowej zniknie jeden z kierowców, który przewoził narkotyki na zlecenie mafii.

U Bergów w "Na Wspólnej" jesienią 2022 też będzie ciekawie! Joanna zacznie pracę w stadninie, niedługo po tym jak pozna Marcina (Piotr Borowski), brata właściciela. Problem w tym, że Miłosz (Mariusz Ostrowski) nie będzie fanem koni i zechce pozbyć się schedy po zmarłym ojcu. Joanna odwiedzi stadninę, gdzie jej troskę wzbudzi stara klacz Ramona. Potraktuje to jako znak. Postanowi uzyskać nowe uprawnienia i zatrudnić się w stadninie na stałe. W nowym miejscu Joanna w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" zbliży się do braci Faleckich, stanie się świadkiem ich konfliktu oraz pozna też powód niechęci Miłosza do koni. Bracia Marcin i Miłosz zaczną rywalizować o żonę Bogdana!

Nowa czołówka "Na Wspólnej" bez jeszcze jednej ważnej aktorki!

Finałowa scena nowej czołówki "Na Wspólnej" rozgrywa się na dziedzińcu osiedla Na Wspólnej, gdzie spotykają się niemal wszyscy bohaterowie. Tu widać także wyraźnie, że z Igorem Nowakiem (Jakub Wesołowski) nie ma jego ukochanej Elżbiety (Paulina Chapko) oraz córki Julki (Maja Oświecińska).

Na szczęście w nowej czołówce "Na Wspólnej" została piosenka Krzysztofa Krawczyka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze