Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie szczegóły - WIDEO

i

Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie szczegóły - WIDEO

Na Wspólnej

Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie szczegóły - WIDEO

2022-08-23 20:21

Nowa czołówka "Na Wspólnej" rozpala coraz większą ciekawość, bo do samej premiery przed emisją 3479 odcinka serialu produkcja nie pokaże jak będzie wyglądała! Dopiero w poniedziałek, 29.08.2022, widzowie zobaczą "Na Wspólnej" z odmienioną czołówką, z której zostaną usunięci aktorzy niewystępujący już w obsadzie. Tajemnice nowej czołówki "Na Wspólnej" ujawnili właśnie ulubieńcy z ekranu, Kasia i Darek, czyli Julia Chatys i Michał Mikołajczak, którzy zapowiedzieli, że czegoś takiego, nikt się nie spodziewa, bo będzie pełna niespodzianek. Zobacz specjalne WIDEO z "Na Wspólnej" przed premierą czołówki.

Aktorzy "Na Wspólnej" o nowej czołówce pełnej niespodzianek

Nowa czołówka "Na Wspólnej" pojawi się dopiero przed 3479 odcinkiem, którego emisja jest zaplanowana na poniedziałek, 29.08.2022, na godz. 20.15 w telewizji TVN. Po wielu wielu latach produkcja "Na Wspólnej" zdecydowała się zmienić czołówkę, bo ta obecna zrobiła się mocno nieaktualna. Z obsady serialu odeszło kilku aktorów, dzieci grające najmłodszych bohaterów dorosły, rozpadły się też niektóre związku. Wciąż nie wiadomo czy w nowej czołówce "Na Wspólnej" zostanie piosenka Krzysztofa Krawczyka, ale widzowie na pewno będą zaskoczeni innymi szczegółami.

Nie przegap: Na Wspólnej. Nowa czołówka serialu od 3479 odcinka. Usuną wielu aktorów! Czy zostanie piosenka Krzysztofa Krawczyka? - ZDJĘCIA, WIDEO

Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie tajemnice

Najlepsza czołówka "Na Wspólnej" w historii serialu. Opinie aktorów mówią wszystko

Mimo, że premiera nowej czołówki "Na Wspólnej" dopiero za kilka dni, to twórcy serialu i aktorzy rozpalają wokół niej coraz większe emocje, podsycają ciekawość widzów. Zapewne wielu chciałaby wiedzieć kto będzie w czołówce, kto z niej wypadnie, czy dołączą nowi bohaterowie, gdzie była kręcona, na fikcyjnym osiedlu "Na Wspólnej" czy w jakiś plenerach. Julia Chatys zapewniła wszystkich, że warto czekać na nową czołówkę serialu TVN. - Nieprzewidywalna, intrygująca, najlepsza! Myślę, że to są trzy epitety najfantastyczniejsze dla naszej czołówki "Na Wspólnej"!

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Córka Artura i Doroty porwana przez siostrę! Okrutna Stasia wyniesie Tosię z domu i porzuci na pastwę losu - ZDJĘCIA

Nowa czołówka "Na Wspólnej" to już czwarta, ale nie ostatnia?

Z kolei Michał Mikołajczak dodał, że odmieniona czołówka "Na Wspólnej" na pewno spodoba się widzom. - Czołówka będzie wspaniała! Będzie kolorowa i będzie wprowadzała widzów w dobry nastrój i znany klimat ulicy, najsłynniejszej ulicy w Warszawie, ulicy Wspólnej.

Mieczysław Hryniewicz, który w "Na Wspólnej" gra od początku, od pierwszego odcinka, przypomniał, że to już kolejna zmiana czołówki i nie wiadomo czy ostatnia. - Będzie na pewno świetna, a tak na 100 procent to będzie czwarta. Po prostu będzie czwarta czołówka do tego serialu, a jak się robi czołówkę, to nie robi się tylko na pół roku, także myślę, że jeszcze ten serial pogramy - zapewnił ekranowy Włodek Zięba. 

Kto będzie w nowej czołówce "Na Wspólnej"?

Najwięcej szczegółów jak będzie wyglądała nowa czołówka "Na Wspólnej" ujawniła jednak dopiero Patrycja Topajew, serialowa Daria Dziedzic. Choć bardzo się starała, żeby nie powiedzieć zbyt dużo. Dzięki niej wiemy że w czołówce "Na Wspólnej" znajdzie się wielu aktorów, także tych, których wcześniej nie było.

- Niestety za dużo zdradzić nie mogę, bo nie chcę oczywiście zepsuć niespodzianki widzom, ale na pewno będziecie wszyscy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ pierwszy raz będzie sytuacja, gdzie zobaczymy wszystkich w zgranym, fajnym gronie. Te wszystkie dramy, które są w scenariuszu kompletnie się nie liczą. Jesteśmy jedną, wielką, wspólną rodziną - powiedziała Topajew.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze