Na Wspólnej, odcinek 3487: Paweł wyjdzie z więzienia i boleśnie zrani Emila! Brat będzie musiał się usunąć - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ x-news.pl Na Wspólnej, odcinek 3487: Paweł wyjdzie z więzienia i boleśnie zrani Emila! Brat będzie musiał się usunąć - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3487: Paweł wyjdzie z więzienia i boleśnie zrani Emila! Brat będzie musiał się usunąć - ZDJĘCIA

2022-08-27 19:52

W 3487 odcinku "Na Wspólnej" Paweł (Grzegorz Kwiecień) wreszcie będzie wolny i wyjdzie z aresztu, gdzie trafił niesłusznie oskarżony o napad na kantor! Sprawa Wójcika doczeka się szczęśliwego finału już po porodzie Beaty, po narodzinach syna, któremu na cześć wujka Emila (Piotr Ligienza) dadzą tak samo na imię. Zaraz po wyjściu brata zza krat Emil w 3487 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek, 12.09.2022, w TVN) zawiezie Pawła do Beaty i dziecka do szpitala. Tam będzie świadkiem sceny, która boleśnie go zrani. Zakochany w żonie brata będzie musiał usunąć się z ich życia. Nigdy nie przyzna się, że to on jest ojcem małego Emilka? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA!

"Na Wspólnej" odcinek 3487 - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3487 odcinku "Na Wspólnej" Paweł wreszcie odzyska wolność! Długo oczekiwana chwila, kiedy mąż Beaty wyjdzie z więzienia nadejdzie już po narodzinach ich syna Emilka. Niestety Wójcik nie będzie przy porodzie Beaty. Zastąpi go Emil, dawca nasienia, biologiczny ojciec dziecka, o czym Paweł w 3487 odcinku "Na Wspólnej" wciąż nie będzie miał pojęcia. Załamie się, gdy Beata zacznie rodzić w więzieniu, a on nie będzie mógł przy niej być. Ale zaraz po tym jak syn Beaty i Pawła przyjdzie na świat, śledztwo w sprawie napadu na kantor dobiegnie końca.

Nie przegap: Na Wspólnej. Nowa czołówka serialu od 3479 odcinka. Usuną wielu aktorów! Czy zostanie piosenka Krzysztofa Krawczyka? - ZDJĘCIA, WIDEO

Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie tajemnice

W 3487 odcinku "Na Wspólnej" Paweł oczyszczony z zarzutu napadu na kantor

Sprawa Pawła w 3487 odcinku "Na Wspólnej" zakończy się z chwilą gdy Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński) wytropi prawdziwego bandytę z kantoru. Krzywy (Maciej Staniszewski) z kumplem przyznają się, że napadli na kantor, strzelali do ochroniarza i zaatakowali kasjerkę. Dzięki ich zeznaniom w 3487 odcinku "Na Wspólnej" Wójcik zostanie oczyszczony z zarzutów. Ale policjantka Iga (Lidia Sadowa) tak tego nie zostawi.

W 3487 odcinku "Na Wspólnej" śledczy Konopka przeprosi Pawła?

Partnerka Sławka z policji w 3487 odcinku "Na Wspólnej" zażąda, żeby śledczy Konopka (Andrzej Franczyk), który wrabiał Pawła w napad, osobiście przekazał Wójcikowi tę wiadomość, przeprosił go też, że wciągnął w swój spisek przeciwko Pawłowi jego współwięźnia (Paweł Bodych). Prokurator się jednak na to nie zgodzi! Mimo, że bezprawie, którego się dopuścił będą mu groziły surowe konsekwencje.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Andrzej w szpitalu z Julią, a Magda w siedlisku znajdzie dowód zdrady w 1669 odcinku - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Pierwsze chwile Pawła, Beaty i małego Emilka w 3487 odcinku "Na Wspólnej" po wyjściu z więzienia

Kiedy w 3487 odcinku "Na Wspólnej" Paweł wyjdzie na wolność, Emil zawiezie szczęśliwego brata z aresztu prosto do szpitala, gdzie nadal będą Beata oraz ich dziecko. Widząc, jak małżonkowie przytulą synka Emilka, Larsson poczuje się zraniony, jakby brat wbił mu nóż prosto w serce. Przecież to on jest ojcem Emilka, a teraz nie będzie miał do niego żadnych praw. Tak jak do Beaty, którą kocha bez wzajemności. No chyba, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" Emil powie Pawłowi, że Emilek jest jego biologicznym dzieckiem, bo Beata wykorzystała jego nasienie do zapłodnienia. To się okaże już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany