Grał Łukasza w M jak miłość i zniknął! Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania, ale nie zapomniał o Mostowiakach – ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/ Instagram Grał Łukasza w M jak miłość i zniknął! Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania, ale nie zapomniał o Mostowiakach – ZDJĘCIA

M jak miłość

Grał Łukasza w M jak miłość i zniknął! Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania, ale nie zapomniał o Mostowiakach – ZDJĘCIA

2022-08-20 21:40

Franciszek Przybylski jako pierwszy wcielił się w Łukasza Mostowiaka w „M jak miłość” i szybko stał się ulubieńcem widzów. Syn Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (śp. Mariusz Sabiniewicz) dorastał na oczach całej Polski, ale po sześciu latach zdecydował się odejść. Zastąpił go Adrian Żuchewicz, a Przybylski usunął się w cień. Po latach wrócił, ale zdecydował się zostać po drugiej stronie kamery. W tym czasie aktor bardzo się zmienił i w niczym nie przypomina już uwielbianego Łukasza z „M jak miłość”, choć jego sentyment do Mostowiaków pozostał i trwa do dziś! Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ jak teraz wygląda Franciszek Przybylski!

Franciszek Przybylski jako Łukasz Mostowiak podbił serca widzów „M jak miłość”!

Franciszek Przybylski rozpoczął swoją karierę w wieku 7 lat, a pierwsze kroki w aktorstwie stawiał w „M jak miłość”! Łukasz Mostowiak szybko zdobył sympatię widzów, gdyż młody aktor dorastał na ich oczach. Syn Marty i Norberta bawił i wzruszał, ale po sześciu latach spędzonych w uwielbianym serialu TVP2 zdecydował się odejść. Jak się okazało rola Łukasza go przerosła, a z czasem nawet zaczął się jej wstydzić, dlatego postanowił zniknąć!

Patrz też: 22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN 1666 odcinka po wakacjach. Tragedia u Izy i Marcina, Aleksandra okradziona! Zaręczyny Kasi i Jakuba

- Moi najbliżsi wiedzą, ile tak naprawdę kosztowała mnie cała ta przygoda. Bycie dzieciakiem, którego ok. dwa razy w tygodniu ogląda w tv przez kilka lat średnio 10 mln Polaków to. jest. konkret. Wstydziłem i do dziś wciąż trochę wstydzę się tego serialu. Od pewnego momentu, granie w nim wydawało mi się być po prostu "siarą". M.in. dlatego zwiałem. Dzisiaj patrzę na to wszystko ze sporym dystansem – wyjaśnił na swoim Instagramie.

Przybylski odszedł z „M jak miłość” po sześciu latach, a w rolę Łukasza Mostowiaka zaczęli wcielać się inni aktorzy. Młodego aktora zastąpił Adrian Żuchewicz, który grał syna Marty i Norberta w latach 2007-2014, po czym jego bohater wyjechał do Kolumbii. Wrócił po 5 latach, ale wtedy wcielił się już w niego Jakub Józefowicz, który występuje w „M jak miłość” do dziś!

Co działo się z Franciszkiem Przybylskim po odejściu z „M jak miłość”?

Przybylski po odejściu z „M jak miłość” na trzy lata usunął się w cień. Na wielki ekran wrócił dopiero po 3 latach, gdzie wcielił się w postać Michała w filmie „Galerianki”. Pojawiał się także w filmach fabularnych, grał w „Teatrze Studio”, ale z czasem zdecydował się przejść za drugą stronę kamery i został operatorem! Ukończył studia na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi, a dziś może pochwalić się współpracą przy takich produkcjach jak „Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu” czy „Kamień”. Oprócz tego próbuje swoich sił jako reżyser i scenarzysta i ma na swoim koncie takie dokonania jak: „Szerszeń”, „Malte” czy „Próba”.

Zobacz także: Marcin z M jak miłość pokazał zdjęcie z młodości. Nie do wiary jak zmienił się Mikołaj Roznerski

Jak zmienił się pierwszy Łukasz Mostowiak z „M jak miłość” i co teraz sądzi o serialu?

Przybylski ma obecnie 29 lat i zmienił się nie do poznania! W niczym nie przypomina już słodkiego Łukasza Mostowiaka z „M jak miłość”. Przede wszystkim jest już dorosłym mężczyzną, ma zupełnie inną fryzurę i charakterystyczny zarost! Aktor tak bardzo się zmienił, że aż trudno go rozpoznać, choć nie zmieniło się w nim jedno! Jego sentyment do „M jak miłość” pozostał, gdyż praca w uwielbianym serialu TVP2 wiele go nauczyła, a na planie poznał wielu wspaniałych ludzi.

- Miałem okazję obserwować przy pracy takich wspaniałych ludzi jak niebędący już z nami Witold Pyrkosz czy cudowny Mariusz Sabiniewicz. Tak dużo zawdzięczam Dominice Ostałowskiej, tak wiele nauczyła mnie o ludziach, o świecie i o poczuciu humoru – wspominał na Instagramie.

Niedawno Przybylski pojawił się nawet w rodzinnym domu Mostowiaków z „M jak miłość”, jednak już zupełnie w innej roli i przy innej produkcji. Jednak miłe wspomnienia wróciły, czym aktor również pochwalił się na swoim Instagramie!

- Niesamowita jednak jest energia kosmosuuu. Zaledwie kilka dni po tym jak zdecydowałem się pierwszy raz na forum publicznym wspomnieć o swoim dzieciństwie spędzonym w Mce, los sprawił, że magicznym zbiegiem okoliczności wylądowałem w „rodzinnych stronach”. Na robocie i choć w zupełnie innym charakterze, to dosłownie, za płotem starej chaty Mostowiaków. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy czytają ze zrozumieniem.

Spójrz również: Marysia z M jak miłość już tak nie wygląda! Małgorzata Pieńkowska wróciła do fryzury z początków serialu

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmienił się pierwszy Łukasz Mostowiak z "M jak miłość" >>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze