22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm 22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-08-14 20:47

Monika Mielnicka od czasu powrotu Lilki do „M jak miłość” chętnie chwali się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała), która porzuciła go dla starszego i bogatszego wdowca Ethana Andersona (Paweł Roman) wróciła do Grabiny z podkulonym ogonem, gdy okazało się, że kochanek znęca się nad nią psychicznie i fizycznie! Na szczęście, prywatnie Mielnicka nie ma takich problemów i od półtora roku jest szczęśliwa u boku ukochanego Oskara Paradowskiego, choć już niebawem może się to zmienić! 22-latka zamieściła na swojej relacji na Instagramie wideo z salonu sukien ślubnych, na których już odlicza chwilę do wielkiego dnia! Czyżby gwiazda „M jak miłość” wychodziła za mąż? Zobaczcie to WIDEO i obejrzyjcie ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Monika Mielnicka jako Lilka w „M jak miłość” już brała ślub!

Monika Mielnicka dołączyła do „M jak miłość” cztery lata temu i szybko zyskała sympatię widzów. Banachowa była skromną dziewczyną, choć wywodziła się z bogatego domu, który jednak nie był idealny! Jej ojczym Krzysztof (January Brunov) znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura), co odbijało się na całej rodzinie. W trudnych chwilach Lilka mogła liczyć na wsparcie Mateusza, który otoczył ją i jej bliskich szczególną troską i wsparciem finansowym po odejściu tyrana. Niedługo później Mostowiak oświadczył się Banachowej i młodzi zakochani wzięli ślub, po czym wyjechali do Australii, aby zarobić na własne mieszkanie. Niestety, tam wszystko się skończyło! Lilka poznała starszego i bogatszego kochanka Ethana, dla którego porzuciła Mateusza, aby wieść życie księżniczki, ale rzeczywistość okazała się być o wiele bardziej brutalna! W nowym sezonie „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że Ethan znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, a jej cudem udało się uciec z piekła!

Patrz też: Wstrząsające wyznanie byłej gwiazdy M jak miłość. Julia Wróblewska potępiana przez chorobę!

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Lilka z "M jak miłość" prezentuje suknie ślubne >>>

22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO

Monika Mielnicka wychodzi za mąż?! Gwiazda „M jak miłość” pokazuje suknie ślubne!

Prywatnie Lilka z „M jak miłość” ma o wiele więcej szczęścia! 22-lataka od półtora roku jest w szczęśliwym związku z Oskarem Paradowskim, instruktorem pływania i byłym reprezentantem Polski w pięcioboju nowoczesnym. Mielnicka chętnie chwali się ich wspólnym życiem na Instagramie, a teraz gwiazda „M jak miłość” zaskoczyła wszystkich! Aktorka zamieściła na swojej relacji krótkie wideo z salonu sukien ślubnych, na którym już odlicza czas do wielkiego dnia!

- Przygotowania do wielkiego dnia – czytamy na nagraniu.  

Czyżby Mielnicka szykowała się do ślubu ze swoim ukochanym? Bardzo możliwe, gdyż tydzień wcześniej para chwaliła się kolejną rocznicą związku, którą świętowała w Chorwacji, a na dodawanych zdjęciach była bardzo szczęśliwa! Kto wie, może właśnie tam postanowiła się zaręczyć, a teraz już powoli szykowała się do ślubu!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach. Bartek znajdzie testament ojca Uli? Weźmie się za sąsiada Jakubczyka, który ukradł cenny skarb

Czy Lilka i Mateusz dadzą sobie jeszcze jedną szansę w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

Pewnym jest, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Mateusz wróci do Grabiny, ale nie sam! Mostowiak zjawi się w rodzinnych stronach ze swoim współlokatorem Rafałem (Łukasz Twardowski), którego poznał na kontenerowcu w drodze do Afryki i to na specjalne zaproszenie Barbary (Teresa Lipowska). Mostowiakowa nie przyzna wnukowi, że niewierna Lilka wróciła do Grabiny, ale zrozumie, że Mateusz ciągle ją kocha, gdyż dostrzeże w jego kajucie zdjęcie żony! Lilka z niecierpliwością będzie czekać na powrót Mateusza do „M jak miłość”, ale czy on zdoła jej wybaczyć i da jeszcze jedną szansę? Czy po tragedii, jaką przeżyła Mostowiak znów otoczy ją troską? Tego przekonamy się już niebawem?

Spójrz również: M jak miłość. Katarzyna Cichopek po raz pierwszy szczerze, co myśli o małżeństwie Zduńskich! Będziecie zaskoczeni

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze