Wstrząsające wyznanie byłej gwiazdy M jak miłość. Julia Wróblewska szczerze o swojej chorobie

i

Autor: MTL Maxfilm Wstrząsające wyznanie byłej gwiazdy M jak miłość. Julia Wróblewska szczerze o swojej chorobie

M jak miłość

Wstrząsające wyznanie byłej gwiazdy M jak miłość. Julia Wróblewska potępiana przez chorobę!

2022-08-12 21:37

Zosia Chodakowska (Julia Wróblewska) zniknęła z „M jak miłość” już jakiś czas temu, a przez ostatnie lata tylko czasami pojawiała się w serialu. Przybrana córka Joasi (Barabra Kurdej-Szatan) wyjechała na studia do Francji, gdzie wiedzie szczęśliwe życie u boku francuskiego ukochanego, choć w życiu prywatnym aktorka nie miała tyle szczęścia. Wróblewska zaczęła karierę bardzo wcześnie, a do „M jak miłość” dołączyła już w wieku 9 lat, co mocno odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Aktorka zmagała się z depresją, a nawet przeszła leczenie w ośrodku zamkniętym. Teraz Wróblewska zwróciła się do fanów z wstrząsającym apelem, w związku z chorobą! Była publicznie potępiana za to, że choruje.

Poważne problemy psychiczne Zosi z „M jak miłość”!

Julia Wróblewska skradła serca widzów rolą Michaliny w „Tylko mnie kochaj”. Przesłodka córka Michała (Maciej Zakościelny) rozkochała w sobie fanów, a zaledwie rok od premiery filmu, który przyniósł jej taki rozgłos, dołączyła do obsady „M jak miłość”, gdzie przez wiele lat wcielała się w postać Zosi Chodakowskiej. Dziewczynka szybko straciła rodziców – jej ojciec zginął na służbie, a matka zmarła po długiej walce z chorobą, a po kilku latach historia zatoczyła koło w przypadku Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) Chodakowskich. Wówczas Zosią zaopiekowała się Joasia, ale przybrana córka ciągle nie mogła zaznać szczęścia. Zbawiennym okazał się dla niej wyjazd do Francji do dziadka Joasi, gdzie rozpoczęła studia i zaczęła układać sobie życie u boku nowego ukochanego.

Zniknięcie Zosi z „M jak miłość” wcale nie było przypadkowe, gdyż gwiazda sama postanowiła odejść, w związku na swój stan zdrowia. Wczesne rozpoczęcie kariery zaczęło odciskać swoje piętno, a młoda aktorka nie mogła sobie poradzić z presją otoczenia. Wróblewska sama przyznała, że chorowała na depresję, a nawet zdecydowała się na terapię w ośrodku zamkniętym, która pozwoliła stanąć jej na nogi! Teraz była gwiazda „M jak miłość” ma dla fanów ważny przekaz!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach. Bartek znajdzie testament ojca Uli? Weźmie się za sąsiada Jakubczyka, który ukradł cenny skarb

Julia Wróblewska w kampanii społecznej „Zobacz Człowieka”!

Wróblewska wzięła udział w kampanii społecznej „Zobacz Człowieka”, organizowanej przez Ministerstwo Zdrowia, która ma na celu wsparcie osób doświadczonych przez stygmatyzację. Była gwiazda „M jak miłość” zamieściła na swoim profilu na Instagramie plakat akcji i w poruszającym wpisie przyznała się, że sama padła jej ofiarą, dzięki czemu doskonale wie, co czują osoby tym dotknięte. Wróblewska zachęciła fanów, aby nie osądzali osób w kryzysie psychicznym tylko służyli im swoją pomocą, która jest kluczem do zwycięstwa!

- Nie osądzaj! Wspieraj osoby w kryzysie psychicznym. To hasło kampanii, pod którym podpisuję się obiema rękami. Doświadczyłam stygmatyzacji i doskonale wiem, jak czuje się osoba dotknięta chorobą. Starajcie się słuchać ludzi, to bardzo, bardzo ważne. Nie bagatelizujcie, nie odwracajcie głowy. Zobaczcie człowieka, a nie chorobę. Przyłączcie się do akcji i razem zatrzymajmy stygmatyzację. Więcej znajdziecie na stronie zobaczczlowieka.pl. #wspolpraca #kampaniaspoleczna #zdrowiepsychiczne #ZobaczCzłowieka #NPZ – czytamy we wpisie.

Zobacz także: M jak miłość. Katarzyna Cichopek po raz pierwszy szczerze, co myśli o małżeństwie Zduńskich! Będziecie zaskoczeni

Fani dumni z postawy Zosi z „M jak miłość”!

Kampania z udziałem Zosi z „M jak miłość” spotkała się z pozytywnym odbiorem jej fanów. Wielu z nich nie kryło swojej dumy z postawy młodej aktorki, pod której adresem pojawiło się wiele słów wsparcia. Komentujący szczerze gratulowali byłej gwieździe „M jak miłość” i życzyło jej powodzenia w dalszym życiu!

- I to są dobrze wykorzystywane zasięgi! Dobrze obrana i wykorzystana terapia, świadome i dobre nastawienie wobec realnych problemów. Gratuluję udziału w projekcie i progresu, jaki dokonujesz w życiu!;

- dumna jestem bardzo bardzo bardzo ❤️❤️❤️ świetna i mega ważna inicjatywa;

- Brawo Julia..To takie ważne,co napisałaś ❤️ Pozdrawiam;

- ???❤️❤️❤️ tez widziałam już we Wrocławiu!! Piękna akcja! Gratulacje Julka. Wzór;

- Super Julia. Trzymałam i trzymam za Ciebie kciuki. Jestem dumna z Ciebie, dobrze, że jesteś ❤️;

- Szacun za tę akcję. Widziałem tę grafikę na mieście. ?;

- Zacytuję klasyka,, maleńka jesteś WIELKA "?.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1667: Dawny kochanek Marysi znów namiesza u Rogowskich! Artur tego nie zniesie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze