M jak miłość, odcinek 1667: Dawny kochanek Marysi znów namiesza u Rogowskich! Artur tego nie zniesie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1667: Dawny kochanek Marysi znów namiesza u Rogowskich! Artur tego nie zniesie

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1667: Dawny kochanek Marysi znów namiesza u Rogowskich! Artur tego nie zniesie

2022-08-02 14:38

W 1667 odcinku „M jak miłość” drugim po wakacjach (emisja we wtorek 6.09.2022 o 20.55 w TVP2) Artur (Robert Moskwa) jeszcze nie zdąży się pozbierać po pocałunku Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z Nieśpielakiem (Zbigniew Suszyński), a do Grabiny już zdąży zawitać kolejny amant żony! Rogowski będzie miał serdecznie dość adoratorów Marysi, którzy szybko wyprowadzą go z równowagi. Jednak w 1667 odcinku „M jak miłość” Artur nie będzie jeszcze świadomy, że dawna miłość żony także mocno namiesza w ich życiu, a spokój Rogowskich po pozbyciu się Nieśpielaka, wcale nie potrwa długo! Poznajcie szczegóły!

M jak miłość odcinek 1667 - wtorek 6.09.2022 o godz. 20.10 w TVP2

W 1667 odcinku „M jak miłość” Rogowscy wreszcie uwolnią się od Nieśpielaka, który przekroczy wszelkie możliwe granice. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Mariusz nie zaprzestanie swoich wielkiej wizji o klinice okulistycznej i coraz nachalniej zacznie namawiać Marysię na sprzedaż ojcowizny. Oczywiście, Rogowska będzie nieugięta, a stanowczość żony Artura tak bardzo podnieci Mariusza, że nagle się na nią rzuci i zacznie namiętnie całować. Wzburzona Marysia natychmiast wymierzy mu siarczysty policzek, a skruszony Mariusz ruszy do domu Mostowiaków błagać o wybaczenie! Na jego nieszczęście ich rozmowę w 1667 odcinku „M jak miłość” usłyszy Artur, który na wieść o ich pocałunku, przepędzi Nieśpielaka z Grabiny raz na zawsze! Mariusz zniknie, ale spokój Rogowskich wcale nie potrwa długo, gdyż przerwie go kolejny adorator Marysi!

Patrz też: Wspaniały wyczyn Poli z M jak miłość. Wielkie szczęście rodziców Hani Nowosielskiej

Adoratorzy Marysi wyprowadzą Artura z równowagi w 1667 odcinku „M jak miłość” po wakacjach!

W 1667 odcinku „M jak miłość” Artur ledwo co pozbędzie się Mariusza z Grabiny, a dosłownie chwilę później przed dom Mostowiaków podjedzie kolejny samochód, z którego wysiądzie dawny kochanek Marysi – Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)! Widok młodzieńczej miłości żony to będzie dla Artura zbyt wiele!

- Chyba na dziś mam dość twoich wielbicieli... – Artur nie zdąży dobrze skończyć zdania, gdyż dostrzeże samochód Kotowskiego! - O Boże... – zirytuje się.

- Co mówiłeś, kochanie? – spyta rozbawiona Marysia.

Oczywiście, Artur w 1667 odcinku „M jak miłość” nie będzie chciał słuchać o problemach Jacka, dlatego natychmiast się zmyje i zostawi Marysię z dawnym kochankiem. Rogowska w przeciwieństwie do męża, zgodzi się wysłuchać Kotowskiego, którego wyraźnie będzie coś dręczyć!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach. Dramat Basi po rozstaniu z Dawidem! Artur weźmie stronę Jaszewskiego i się zacznie

Problemy Jacka z Lilką w 1667 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

W 1667 odcinku „M jak miłość” Jacek zwierzy się z Marysią, że ma poważne problemy z Lilką (Monika Mielnicka). Kotowski będzie miał ogromne wyrzuty sumienia, że nie zajął się odpowiednio córką, gdy ta uciekła z piekła, jakie zgotował jej starszy i bogatszy kochanek Ethan Anderson (Paweł Roman), dla którego Banachowa zostawiła Mateusza (Krystian Domagała), tylko jeszcze jej dołożył! Oczywiście, Rogowska poradzi mu, aby się nie poddawał i próbował do skutku, a nawet zaproponuje terapię, ale Jacek zda sobie sprawę, że to graniczy z cudem…

- Nie wiem, co robić, jak Lilce pomóc, jak do niej dotrzeć... Lilka mnie unika, nie chce ze mną rozmawiać, nie odbiera moich telefonów... - wyzna Marysi.

- Próbuj do skutku i nie daj się odepchnąć. Lilka, ona naprawdę bardzo cię potrzebuje, nawet jeśli z pozoru wydaje się inaczej... I musisz ten jej dystans jakoś przełamać... Teraz ważne jest dla niej każde wsparcie... Twoje, Krysi, nie wiem... może warto namówić ją na terapię? – stwierdzi Rogowska.

- Bardzo chciałbym, i też o tym myślałem, ale jestem pewien, że Lilka nawet nie będzie chciała o tym słyszeć... Jako ojciec nie sprawdziłem się zupełnie... – przyzna załamany w 1667 odcinku „M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość. Katarzyna Cichopek po raz pierwszy szczerze, co myśli o małżeństwie Zduńskich! Będziecie zaskoczeni

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze