M jak miłość po wakacjach. Artur pozbędzie się Nieśpielaka raz na zawsze! Już nigdy więcej nie pocałuje Marysi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Artur pozbędzie się Nieśpielaka raz na zawsze! Już nigdy więcej nie pocałuje Marysi

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Artur pozbędzie się Nieśpielaka raz na zawsze! Już nigdy więcej nie pocałuje Marysi

2022-07-31 19:07

W „M jak miłość” po wakacjach Artur (Robert Moskwa) raz na zawsze rozprawi się z Nieśpielakiem (Zbigniew Suszyński)! Rogowskiemu już wcześniej nie podobało się, że dawny kolega tak bardzo zakręcił się obok Marysi (Małgorzata Pieńkowska. Profesor podrywał Rogowską na oczach męża, ale w nowym sezonie „M jak miłość” przekroczy wszelkie możliwe granice przyzwoitości! Napalony Nieśpielak rzuci się na Marysię i zacznie ją całować. Kiedy całym incydencie dowie się również Artur, zdenerwowany pozbędzie się rywala już na dobre! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Nieśpielak rzuci się na Marysię w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Nieśpielak nie odpuści swoich wizjonerskich planów budowy wielkiej kliniki okulistycznej w Grabinie i ciągle będzie namawiał Marysię na sprzedaż ziemi Mostowiaków. Profesor zaoferuje Rogowskiej sporą sumę pieniędzy za atrakcyjną działkę, przedzielającą jego inwestycje, ale żona Artura będzie nieugięta i nie zgodzi się jej sprzedać! Jak informuje swiatseriali.interia.pl Marysia zabierze go na spacer po sadzie zmarłego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) i spróbuje przekonać Mariusza, że jego inwestycja zagrozi wszystkim mieszkańcom Grabiny, ale jej słowa w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej wcale nie zniechęcą Nieśpielaka, tylko dodatkowo go nakręcą!  

- Niewiele rzeczy jest mnie jeszcze w stanie zadziwić, ale tobie się to udało. A, i nie sądziłem, że masz taki temperament... Jestem pod wielkim wrażeniem – szepnie napalony Nieśpielak, po czym przyciągnie Marysię do siebie i zacznie ją całować!

Patrz też: Wielki sukces Poli z M jak miłość! Rodzice Hani Nowosielskiej pękają z dumy

Marysia uderzy Nieśpielaka w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej i każe mu zniknąć z jej życia!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Marysia natychmiast odepchnie Mariusza i wymierzy mu siarczysty cios w policzek! Rogowska natychmiast odejdzie, ale Nieśpielak ją dogoni i zacznie się kajać! Co więcej, profesor będzie tak bezczelny, że zarzuci żonie Artura, że sama go do tego sprowokowała! Słowa Mariusza tak oburzą Marysię, że każe mu się wynosić z jej życia!

- Bardzo przepraszam... Odwiozę cię do domu, dobrze? Po prostu... poniosły mnie emocje. Marysiu, naprawdę bardzo mi przykro, ale... może... po prostu niewłaściwie odczytałem twoje sygnały... – przyzna Mariusz.

- Że co proszę? Sygnały? Widziałeś jakieś sygnały z mojej strony? Potrzebujesz pilnej konsultacji. Okulistycznej. A teraz... zjeżdżaj! Już cię tu nie ma! – oburzy się Marysia, ale Mariusz tak łatwo się nie podda!

Tuż po kłótni z Marysią w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Nieśpielak ruszy do domu Mostowiaków i będzie błagał Rogowską o wybaczenie!

- Jeszcze raz bardzo przepraszam. Czy nie moglibyśmy po prostu zapomnieć o tym kłopotliwym incydencie? – przyzna skruszony.

- A co konkretnie masz na myśli? Kłamstwa w sprawie inwestycji czy może to, że się na mnie rzuciłeś z całowaniem? – spyta chłodno Marysia, a jej słowa usłyszy Artur!

Zobacz także: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Artur przegoni Nieśpielaka w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Wtedy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach do akcji wkroczy zbulwersowany Artur! Rogowskiemu już wcześniej nie podobało się, że Nieśpielak bardzo zbliżył się do jego żony, ale w życiu nie podejrzewałby, że mógłby się na nią rzucić. Oczywiście, Mariusz zacznie kajać się i przed Arturem, ale tym razem przekroczy już wszelkie możliwe granice!

- Proszę? Czy ktoś mi może wyjaśnić, o co się tu dzieje? – wtrąci wściekły Artur.

- Po prostu... zaszło małe nieporozumienie... i jest mi niezmiernie przykro, ale... – zacznie wyjaśniać Mariusz, czym już wyprowadzi Rogowskiego z równowagi!

Wówczas w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Artur już straci cierpliwość i raz na zawsze postanowi rozprawić się z rywalem! Wzburzony Rogowski wskaże palcem na jego limuzynę i tonem nieznoszącym sprzeciwu każe mu wynieść się z ich życia, a przerażony Nieśpielak będzie nawet bał się odezwać! Zirytowany Mariusz wsiądzie do samochodu i odejdzie, a Rogowscy w końcu uwolnią się od drania!

- Wystarczy.... Do widzenia, cześć! – krzyknie ostro Artur.

Spójrz również: Zmiany w jesiennej ramówce TVP. Powrót uwielbianego serialu i spore opóźnienie kultowej produkcji

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze