M jak miłość. Katarzyna Cichopek po raz pierwszy szczerze, co myśli o małżeństwie Zduńskich! Będziecie zaskoczeni

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Katarzyna Cichopek po raz pierwszy szczerze, co myśli o małżeństwie Zduńskich! Będziecie zaskoczeni

M jak miłość

M jak miłość. Katarzyna Cichopek po raz pierwszy szczerze, co myśli o małżeństwie Zduńskich! Będziecie zaskoczeni

2022-08-02 21:22

Małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) w „M jak miłość” od lat jest stawiane za wzór i wzbudza podziw wśród widzów serialu! Zduńscy są razem nieprzerwanie od czasów liceum, a dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują czwórkę wspaniałych dzieci. W ich małżeństwie nie zawsze było kolorowo, gdyż na drodze pojawiało się wiele pokus... W ostatnim wywiadzie Katarzyna Cichopek pierwszy raz przyznała, co tak naprawdę sama sądzi na temat małżeństwa Zduńskich! Słowa aktorki mocno zaskakują!

Małżeństwo Kingi i Piotrka Zduńskich w „M jak miłość”!

Małżeństwo Zduńskich jest jednym z najtrwalszych związków w „M jak miłość”! Kinga i Piotrek są ze sobą już od czasów liceum, a obecnie tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują czwórkę dzieci: Lenkę (Olga Cybińska), Miśka (Aleksander Bożyk), Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka), choć w ostatnim czasie ich grono powiększyło się o psa Sapera, którego Zduńscy uratowali przed bezdusznym właścicielem. Kinga i Piotrek są ze sobą niemal od początków „M jak miłość” i od lat są stawiani za wzór idealnego małżeństwa, choć nie zawsze bywało u nich kolorowo i musieli przetrwać niejeden kryzys! Ich rodzinę próbowała zniszczyć Kamila (Anna Gorajska), a miejsce Piotrka chciał zająć jego brat Paweł (Rafał Mroczek), który po kolejnej sercowej porażce zauroczył się bratową! Na szczęście, małżeństwo Zduńskich przetrwało, a w ostatnim wywiadzie Katarzyna Cichopek zdradziła, co sama o nim myśli!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach. Kochanek Aleksandry z sekty załatwi Chodakowskich?! Janek nie cofnie się przed niczym

Katarzyna Cichopek w szczerym wyznaniu o małżeństwie Zduńskich w „M jak miłość”!

W niedawnym wywiadzie z „Faktem” Cichopek postanowiła zabrać głos w sprawie małżeństwa Zduńskich w „M jak miłość”. Okazało się, że Kinga, podobnie jak widzowie uwielbianego serialu TVP, również jest wielką fanką związku Kingi i Piotrka i bardzo cieszy się, że tak wygląda ich wątek, który stanowi inspirację nie tylko dla ich bohaterów, ale i wszystkich widzów!

- To bardzo ładny wątek. Pokazuje miłość, serdeczność, oddanie, fajna dużą rodzinę. Myślę, że to bardzo dobra inspiracja dla nas wszystkich – przyznała w rozmowie.

Co więcej, Kinga z „M jak miłość” dodała w wywiadzie, iż ma ogromną nadzieję, że produkcja już więcej nie będzie próbowała wystawiać na próbę ich małżeństwa, a co za tym idzie niszczyć ich wspaniałej rodziny, czym może pochwalić się niewiele par w kultowym serialu TVP!

Zobacz także: Wielki sukces Poli z M jak miłość! Rodzice Hani Nowosielskiej pękają z dumy

Co wydarzy się w życiu Kingi i Piotrka w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

Niestety, produkcja „M jak miłość” nie do końca wsłucha się w prośby Cichopek, gdyż zgotuje Zduńskim wiele emocji! Kinga i Piotrek znów znajdą się w szpitalu, gdzie będą czuwać przy Miśku, który będzie ofiarą wypadku! Co więcej, Zduńska będzie musiała trwać przy swojej przyjaciółce Magdzie (Anna Mucha), która po odkryciu zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek), a tym samym kłamstwie przyjaciół w tym również i Kingi, także trafi do na szpitalne łóżko! Co więcej, Zduńscy będą musieli zmierzyć się z problemami dorastającej Lenki, jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie zawisną nad nimi jedynie czarne chmury! Kinga i Piotrek w towarzystwie przyjaciół wspólnie będą świętować pogodzenie się Budzyńskich w siedlisku i przekonają się jak silna jest również moc przyjaźni!

Spójrz również: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

M jak miłość Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji
Najnowsze