M jak miłość po wakacjach. Kochanek Aleksandry z sekty załatwi Chodakowskich?! Janek nie cofnie się przed niczym

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Kochanek Aleksandry z sekty załatwi Chodakowskich?! Janek nie cofnie się przed niczym

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kochanek Aleksandry z sekty załatwi Chodakowskich?! Janek nie cofnie się przed niczym

2022-08-01 10:32

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Janek Wójcik (Wojciech Kalarus) pokaże swoje prawdziwe oblicze! Dawny kochanek Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) najpierw wciągnie matkę Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) w szpony sekty i odizoluję ją od rodziny i przyjaciół, a następnie wymusi na niej chorą przysięgę i ze wszystkiego ją okradnie! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Janek będzie gotowy na wszystko i nie pozwoli, aby Chodakowscy stanęli na jego drodze! Sekciarz otwarcie zacznie grozić rodzinie Aleksandry, a nawet wmówi jej, że sama powinna ich załatwić! Poznajcie szczegóły!

Janek Wójcik oszustem w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Janek, były kochanek matki Marcin i Olka, doprowadzi ją na samo dno! Już w obecnym sezonie Wójcik wciągnął Chodakowską do dziwnej grupy wsparcia, będącą zwykłą sektą i zaczął izolować ją od rodziny! Janek tak manipulował Aleksandrą, że zaczęła zaniedbywać wnuki, a nawet wygoniła Olka z własnego mieszkania, aby udostępnić je sekcie! Ale to będzie nic, gdyż w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej jak informuje swiatseriali.interia.pl Wójcik posunie się jeszcze dalej i wymusi na Aleksandrze bezwzględne zaufanie, dzięki któremu zyska dostęp do jej konta bankowego i doszczętnie je wyczyści!

Patrz też: Wielki sukces Poli z M jak miłość! Rodzice Hani Nowosielskiej pękają z dumy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Janek zniszczy Aleksandrę w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach >>>

Janek zniknie i zostawi Aleksandrę z niczym w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Oczywiście w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Aleksandra nie poinformuje rodziny, że dała Jankowi dostęp do swojego konta, a ten, gdy otrzyma to, co chciał, po prostu zniknie! Wójcik nie będzie odbierał telefonów od Chodakowskiej, co w końcu wzbudzi jej czujność, ale będzie już za późno! Dawny kochanek już zdąży wyczyścić jej konto, a Aleksandra z przerażeniem odkryje, że została z niczym…

- Saldo dostępne wynosi zero złotych – przeczyta komunikat.

Wówczas w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Aleksandra zrozumie, że została oszukana, ale kompletnie nie będzie mogła zrozumieć zachowania dawnego kochanka, który jeszcze niedawno robił wszystko, aby dali sobie jeszcze jedną szansę! Chodakowska tak łatwo nie odpuści Wójcikowi i obsypie go lawiną telefonów, aż w końcu Janek raczy łaskawie odebrać, ale nie będzie miał sobie nic do zarzucenia!

- Jak mogłeś mi to zrobić?! Wypłaciłeś wszystkie moje pieniądze – wyrzuci mu załamana.

- Pozwól, że ci przypomnę. Sama wyraziłaś na to zgodę, dałaś mi pełnomocnictwo – stwierdzi bezczelnie Janek.

- Ale ja mam dzieci, wnuki! Rodzinę! Muszę myśleć o ich przyszłości – oburzy się Aleksandra.

Zobacz także: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Janek nie pozwoli, aby Chodakowscy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach stanęli sekcie na drodze!

Wtedy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Janek przypomni Aleksandrze, że od teraz to sekta jest jej jedyną rodzina i to na jej dobrze powinna się skupić, a jeżeli Chodakowscy jej na to nie pozwalają, to powinna całkowicie pozbyć się ich ze swojego życia! Słowa Wójcika aż wstrząsną matką Marcina i Olka, ale on na tym się nie zatrzyma!

- Masz teraz nową rodzinę. Nas. A jeśli twoja była rodzina w jakiś sposób cię ogranicza. Powinnaś coś z tym zrobić – powie stanowczo Janek.

- Co ty mówisz? - zdenerwuje się Aleksandra.

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Janek otwarcie zacznie grozić Chodakowskim i ostrzeże Aleksandrę, aby nikt z jej rodziny nawet nie próbował z nimi zadzierać, gdyż słono za to zapłaci!

- No przecież nie pozwolimy, żeby ktoś stanął nam na drodze. Ale o tym przecież już wiesz – zakończy sekciarz.

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Artur pozbędzie się Nieśpielaka raz na zawsze! Już nigdy więcej nie pocałuje Marysi

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze