Marysia z M jak miłość już tak nie wygląda! Małgorzata Pieńkowska wróciła do fryzury z początków serialu

i

Autor: VOD TVP/Instagram Marysia z M jak miłość już tak nie wygląda! Małgorzata Pieńkowska wróciła do fryzury z początków serialu

Metamorfoza Pieńkowskiej

Marysia z M jak miłość już tak nie wygląda! Małgorzata Pieńkowska wróciła do fryzury z początków serialu

2022-08-13 13:47

Małgorzata Pieńkowska przeszła niezwykłą metamorfozę i zupełnie zmieniła swoją fryzurę! Marysia występuje w „M jak miłość” w wyprostowanych i średniej długości ciemnych włosach, niekiedy spinanych w koczek, jednak teraz aktorka postawiła na zupełnie inny wygląd, czym pochwaliła się na swoim Instagramie! Nowa fryzura Marysi z „M jak miłość” wzbudziła wśród fanów ogromny sentyment, gdyż dokładnie tak samo prezentowała się córka Barbary (Teresa Lipowska) i Zenona Łagody (Emil Karewicz) w początkowych odcinkach uwielbianego serialu TVP2! Zobaczcie, ja teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska!

Sentymentalna przemiana Marysi z „M jak miłość”!

Marysia Rogowska przyzwyczaiła fanów „M jak miłość” do swoich wyprostowanych włosów, które sięgają jej do ramion, a niekiedy są spinane w koczek. Oczywiście, nie występuje w takiej fryzurze od swoich początków w uwielbianym serialu TVP2, gdyż przez 22 lata widzieliśmy żonę Artura (Robert Moskwa) również w krótszych i jaśniejszych włosach, to obecny wygląd najbardziej zapadł nam w pamięć. Jednak w życiu prywatnym Małgorzata Pieńkowska chętniej szaleje ze swoją fryzurą, a efektami swoich metamorfoz chwali się na swoim Instagramie. Aktorka ma aktualnie przerwę wakacyjną i nie pojawia się na planie „M jak miłość”, a swój wolny czas spędza na Mazurach. W czasie urlopu Pieńkowska postanowiła zaszaleć ze swoim wyglądem i całkowicie zmieniła swoją fryzurę, dzięki czemu zabrała swoich fanów w sentymentalną podróż!

Patrz też: 22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni

Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ niesamowitą przemianę Marysi z "M jak miłość" >>>

Piotrek podziękował M jak miłość. Tak Marcin Mroczek we wzruszających słowach podsumował pracę z przyjaciółmi!

Marysia z „M jak miłość” ponownie w kręconych włosach!

Małgorzata Pieńkowska pochwaliła się na swoim Instagramie niezwykłą metamorfozą. Marysia z „M jak miłość” zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją w ciemnych, ale kręconych włosach, które fani serialu doskonale pamiętają z początków serialu!

- Bardzo ładnie Pani w kręconych włosach. W początkowych odcinkach serialu „M jak miłość” też miała Pani piękne loczki niech je ma Pani cały czas – wspomina jedna z fanek Pieńkowskiej.

Nowa fryzura Marysi z „M jak miłość” wywołała u fanów wiele wspomnień i bardzo przypadła im do gustu! Pod zdjęciem aktorki pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy, a nawet podziękowań, gdyż wielu z nich Pieńkowska przekonała do własnej metamorfozy!

- Ślicznie Pani w tych włosach :) pozdrawiam serdecznie ??;

- Pięknie Pani wygląda ❤️;

- Jak zawsze piękna, kobieca i naturalna ??serdecznie pozdrawiam☺️pozdrowienia także dla córki;

- Każdy wygląda, jak chce, ale Pani wygląda 15 lat młodziej w długich włosach ❤️❤️❤️;

- ❤️❤️Pani Małgosiu, czas się dla Pani zatrzymał?, jest Pani piękną i sympatyczna kobietą?;

- Pani Małgosiu PIĘKNIE Pani wygląda?Cały czas zastanawiam się nad lokami na mojej głowie i muszę powiedzieć, że przekonała mnie Pani fryzurka?.

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie byłej gwiazdy M jak miłość. Julia Wróblewska potępiana przez chorobę!

Czy Małgorzata Pieńkowska pojawi się w nowej fryzurze w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

Odcinki „M jak miłość” są kręcone z dużym wyprzedzeniem, a najbliższe sceny z udziałem Marysi zostały już nagrane, więc nie ma możliwości, aby Pieńkowska pojawiła się w nowej fryzurze w najbliższych czasie. Na zdjęciach z planu serialu, którymi chwalili się aktorzy przed przerwą wakacyjną Rogowska występowała w swoim ulubionym koczku i w tej wersji najczęściej będziemy mogli oglądać Marysię w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej! Jednak kto wie, skoro ta przemiana Małgorzaty Pieńkowskiej przywołała taki sentyment wśród fanów, to może produkcja uwielbianego serialu TVP2 zdecyduje się na powrót Marysi w kręconych włosach! Czas pokaże!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Bartek znajdzie testament ojca Uli? Weźmie się za sąsiada Jakubczyka, który ukradł cenny skarb

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze