Na Wspólnej

Na Wspólnej wyleciało z ramówki TVN! Nie będzie nowych odcinków w sierpniu!

2023-08-08 10:33

Mamy smutne wieści dla wszystkich fanów "Na Wspólnej"! Ich ulubiony serial zniknie z ramówki TVN, a na nowe odcinki będą musieli sporo poczekać. A zaboli ich to tym bardziej, że emisja zostanie przerwana w najbardziej dramatycznym momencie, gdy Igor (Jakub Wesołowski) będzie myślał, że już stracił wszystko, a nadejdzie kolejny cios, z kolei Basia (Grażyna Wolszczak) dokona przerażającego odkrycia o Grześku (Jakub Tofil). A co gorsza, widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż "Na Wspólnej" zniknie już w poniedziałek 21.08.2023 i bardzo długo nie wróci! I nie będzie to jedyna przerwa, która czeka fanów w sierpniu! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Dlaczego nie ma "Na Wspólnej" od poniedziałku 21.08.2023 do czwartku 24.08.2023 roku o stałej porze w TVN?

Nie mamy dobrych wieści dla fanów "Na Wspólnej", których w sierpniu czekają aż dwie przerwy w emisji ich ulubionego serialu! Pierwsza z nich nastąpi już we wtorek 15.08.2023 roku, ale potrwa zaledwie jeden dzień i będzie ku temu ważny powód! To wtedy przypadną dwa ważne święta - Wojska Polskiego, a także Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, z uwagi na które nadawca zdecydował się na zmiany w ramówce. Wówczas widzowie nie zobaczą 3676 odcinka "Na Wspólnej" o stałej porze tylko dramat psychologiczny "Skazani na Shawshank", ale normalna emisja powróci już w środę 16.08.2023. Tyle, że wcale nie potrwa długo, gdyż już w poniedziałek 21.08.2023 nastąpi kolejna przerwa, która już nie potrwa dzień, tylko zdecydowanie dłużej. A widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Szczególnie, że emisja zostanie wstrzymana w kulminacyjnym momencie!

Druga przerwa w emisji "Na Wspólnej" w sierpniu nastąpi w poniedziałek 21.08.2023 i potrwa aż do czwartku 24.08.2023! Ale czemu ona nastąpi skoro w tych dniach nie przypadają żadne święta państwowe? A dlatego, że w tym terminie, jak co roku, odbędzie się Top of the Top So­pot Fe­sti­val, który potrwa aż cztery dni, w związku z czym emisja uwielbianego serialu TVN będzie musiała zostać wstrzymana! W tym momencie stacją zawładną koncerty, które będą codziennie rozpoczynać się o godzinie 20, a więc w normalnym czasie emisji "Na Wspólnej", przez co na ten czas zostanie ono przerwane i wróci dopiero w następny poniedziałek 28.08.2023. Zatem widzów czeka spora przerwa, gdyż na nowe odcinki będą musieli poczekać nie tylko w TVN-ie, ale również i na Playerze! A gwarantujemy, że będzie na co, gdyż emocji w nich nie zabraknie!

Tym bardziej, że emisja "Na Wspólnej" zostanie przerwana w 3677 odcinku, gdy Igor odkryje, że stracił wszystko. I mowa tutaj nie tylko o Elżbiecie (Paulina Chapko), która odejdzie od niego, gdy dowie się o jego kolejnym romansie, ale również i Julce (Maja Oświecińska), gdyż nie będzie chciała mieć nic wspólnego ze zdradzieckim ojcem i wyprowadzi się razem z macochą. A gdy Nowak pomyśli, że gorzej być już nie może, to jego kochanka Judyta (Anna Dereszowska) postanowi dokończyć dzieła i załatwić Oskara (Maciej Kosiacki)! Ale w 3677 odcinku "Na Wspólnej" wiele wydarzy się również u Smolnych, którzy po ataku kolegów ze szkoły na Grześka, przepiszą go do innej placówki. Ale na to będzie już za późno, gdyż Basia odkryje na bluzie chłopaka ślady krwi! Czy uda się uratować syna Smolnych i Oskara, a Igorowi odzyskać rodzinę? Na odpowiedzi na te pytania przyjdzie fanom jeszcze sporo poczekać!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze