Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3676: Smolny odkryje przerażającą prawdę o synu! Zacznie interweniować, ale będzie już za późno - ZDJĘCIA

2023-07-28 21:02

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Smolny (Łukasz Konopka) umówi liczącego Grześka (Jakub Tofil) na wizytę u psychologa. Oczywiście, syn Krzysztofa spróbuje się wycofać, ale ojciec stanowczo postawi na swoim i zjawi się po niego przed szkołą. Na miejscu w 3676 odcinku "Na Wspólnej" Smolny zauważy, że Grzesiek jest pośmiewiskiem kolegów i od razu stanie w jego obronie, a na dodatek podejmie odpowiednie kroki! Tyle tylko, że na pomoc będzie już za późno, gdyż Basia (Grażyna Wolszczak) dokona przerażającego odkrycia w ich mieszkaniu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3676 - środa, 16.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Krzysztofowi wciąż nie uda się dotrzeć do syna, który nieustannie będzie milczał. Smolny nie dowie się, dlaczego Grzesiek zaginął w Poznaniu, ale będzie podejrzewał, że we wszystkim chodzi o nowego partnera jego byłej żony Natalii (Magdalena Alexander). Oczywiście, mąż Basi za wszelką cenę postara się dowiedzieć, w czym leży problem i nawet zjawi się po syna przed szkołą, ale wówczas chłopak jedynie wybuchnie płaczem. A co gorsza, każda kolejna próba będzie miała dokładnie taki sam finał. Tyle tylko, że po jednej z nich Grzesiek okaleczy sobie dłonie, ale zatai to przed rodzicami, którym wciąż nie uda się do niego dotrzeć. Dlatego w 3676 odcinku "Na Wspólnej" Krzysztof postanowi skorzystać z pomocy specjalisty i umówi syna do psychologa!

Oczywiście, w 3676 odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek będzie próbował wymigać się od spotkania, ale Krzysztof mu na to nie pozwoli! A żeby mieć pewność, że syn na pewno sie na nim zjawi, to osobiście przyjedzie do niego przed szkołę, gdzie stanie się świadkiem przerażającej sceny. Wówczas Smolny odkryje, że jego syn jest pośmiewiskiem kolegów i od razu stanie w jego obronie! I na tym nie poprzestanie, gdyż w 3677 odcinku "Na Wspólnej" wspólnie z Natalią zjawią się u dyrektorki (Małgorzata Majewska), aby porozmawiać o całej sytuacji. Tyle tylko, że kobieta nie będzie miała zamiaru karać żadnego z uczniów za pobicie, a jedynie zarządzi pogadankę o przemocy. A Smolny zda sobie sprawę, że to nie załatwi sprawy, gdyż winowajcy poczują się bezkarni!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Smolny postanowi wypisać syna z placówki, ale na to będzie już za późno! A to dlatego, że Grzesiek już kompletnie przestanie radzić sobie ze swoimi problemami i zdecyduje się na desperacki krok! Syn Krzysztofa targnie się na swoje życie, o czym jako pierwsza dowie się Basia, gdy w 3677 odcinku "Na Wspólnej" dokona w ich mieszkaniu makabrycznego odkrycia. Brzozowska zauważy na bluzie Grześka ślady krwi i od razu domyśli się, co jest grane! Czy uda jej się uratować syna Krzysztofa? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Najnowsze