Na Wspólnej

Nowy syn Smolnego w Na Wspólnej. Krzysztof i Natalia będą mieli innego syna. Oto drugi Grzesiek! - ZDJĘCIA

2023-07-12 10:48

Wielka zmiana w "Na Wspólnej" w rodzinie Smolnych! W dramatycznych okolicznościach Krzysztof (Łukasz Konopka) po raz pierwszy od dłuższego czasu zobaczy drugiego syna, ale Grzesiek będzie inny niż go pamiętamy. Od 3667 odcinka "Na Wspólnej" w roli Grześka nie pojawi się już Ignacy Knuth-Sznajder/ 19-letniego aktora, która od 2019 roku z przerwami grał w serialu syna Krzysztofa i jego byłej żony Natalii (Magdalena Alexander), zastąpi nieco starszy, 23- letni Jakub Tofil. Dlaczego zmieni się Grzesiek Smolny w "Na Wspólnej"? Zobacz ZDJĘCIA aktorów, którzy wcielają się w tego bohatera.

"Na Wspólnej" odcinek 3667 - poniedziałek, 31.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Grzesiek Smolny w "Na Wspólnej" od 3667 odcinka będzie miał inną twarz! Za zmianą aktora, który występuje w roli młodszego syna Krzysztofa Smolnego i jego pierwszej żony Natalii kryje się oczywiście rozbudowanie tego wątku w serialu. Od dłuższego czasu mąż Basi (Grażyna Wolszczak) nie miał żadnych wieści o synu, ale w 3667 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii. Zrozpaczona była żona zawiadomi Smolnego o zaginięciu ich syna. Razem pojadą do Poznania, gdzie będą szukali Grześka, który po wyprowadzce od matki i jej obecnego partnera wyjechał z Warszawy, wolał uczuć się i mieszkać z dala od rodziny!

Na szczęście Smolni w 3667 odcinku "Na Wspólnej" odnajdą Grześka całego i zdrowego. A kiedy syn Krzysztofa i Natalii pojawi się w serialu nie będzie go już grał Ignacy Knuth-Sznajder, ale Jakub Tofil! Po czterech latach z obsadą "Na Wspólnej" pożegna się 19-latek, a zastąpi go 23-latek, który dopiero co stawia pierwsze kroki przed kamerą. Przed rolą Grześka Smolnego początkujący aktor Jakub Tofil zagrał tylko epizody w takich produkcjach jak "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" i ostatnio "Polowanie na ćmy". Poza tym Tofil jest studentem Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Od debiutu Jakuba Tofila jako syna Smolnego w "Na Wspólnej" rozwinie się wątek problemów chłopaka nie tylko z matką Natalią, ale ich partnerem. Podczas kolejnego spotkania z synem w 3670 odcinku "Na Wspólnej" Krzysztof dokona przerażającego odkrycia. By dowiedzieć się, o co chodzi, dlaczego Grzesiek uciekł do Poznania, poczeka na syna przed szkołą. Początkowo rozmowa Smolnego z Grześkiem będzie przebiegała w dziwnej atmosferze, ale nagle chłopak wybuchnie płaczem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze