Na Wspólnej

Koniec Na Wspólnej coraz bliżej! Sylwia Gliwa będzie grała tylko do sierpnia

2023-07-12 9:38

Jeszcze w lipcu skończą się zdjęcia do "Na Wspólnej"! Mimo, że nowe odcinki serialu będą emitowane w TVN przez całe wakacje, to dni ekipy na planie są policzone. Sylwia Gliwa, która od lat wciela się w postać Moniki Zięby ujawniła właśnie, że tylko do sierpnia będzie pracowała przy "Na Wspólnej". A potem czeka ją długa przerwa, bo nastąpi koniec sezonu. Czy i kiedy zobaczymy kolejne odcinki jesienią 2023? Sprawdź, co już wiadomo.

Czy nowe odcinki "Na Wspólnej" będą przez całe wakacje w TVN? Kiedy koniec sezonu?

Finał sezonu "Na Wspólnej" coraz bliżej? Co prawda nowe odcinki emitowane są nieprzerwanie od początku tego roku, a wiosenna seria połączona jest z letnią i płynnie przejdzie w jesienny sezon "Na Wspólnej", ale przecież kiedyś ekipa serialu musi odpocząć! Lada moment zakończą się zdjęcia na planie "Na Wspólnej" do odcinków, które będzie można zobaczyć w TVN dopiero późną jesienią 2023. Serial jest kręcone z prawie półrocznym wyprzedzeniem, więc teraz realizowane sceny zostaną wyemitowane dopiero pod koniec roku.

Sylwia Gliwa zapowiedziała jednak wakacyjną przerwę w "Na Wspólnej". Właśnie kręci ostatnie ujęcia z Moniką Ziębą, ma za sobą bardzo ciekawy wątek z udziałem swojej bohaterki, który potoczy się w zaskakującym kierunku, który połączy jej losy z Brunem (Dawid Czupryński). - W lipcu kończymy i mamy miesiąc przerwy. We wrześniu ruszamy z nowym sezonem - zapowiedziała Gliwa w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień". Ten kolejny sezon "Na Wspólnej" w TVN będzie leciał dopiero wiosną przyszłego 2024 roku.

- Mamy z Dawidem Czupryńskim za sobą już pierwszy dzień zdjęciowy, fajnie iskrzy między nami i jestem ciekawa, jak scenarzyści poprowadzą ten wątek - dodała Gliwa. A znając burzliwą przeszłość Moniki Zięby w "Na Wspólnej", która nie stroni od konfliktów, nie panuje nad emocjami, jest egoistką i egocentryczką, można się spodziewać wszystkiego po tej bohaterce. Czyżby szykowała się zdrada Moniki z Brunem w nowych odcinkach "Na Wspólnej" już po wakacjach? Czas pokaże.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany