Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3677: Porażający dramat Igora! Weźmie przykład z Kamila i zostanie z niczym

2023-07-27 7:51

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) skończy jak Kamil (Kazimierz Mazur)! Nowak, tak samo jak Hoffer, wplącze się w romans w pracy i choć początkowo będzie ukrywał to przed żoną i córką, to prawda i tak wyjdzie na jaw. W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Igor straci nie tylko Elę (Paulina Chapko), ale również i Julkę (Maja Oświecińska), a gdy zostanie z niczym, to zwierzy się przyjacielowi, że powielił jego scenariusz. Oczywiście, Kamil każe mu zawalczyć o rodzinę, ale na to będzie już za późno! Czy Nowak także poszuka zapomnienia w alkoholu i dopełni historię przyjaciela? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3677 - czwartek, 17.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" historia zatoczy koło tyle tylko, że jej głównym bohaterem stanie się teraz nie Kamil, a Igor! Dramat przyjaciela niczego nie nauczy Nowaka, który dokładnie odtworzy jego scenariusz i popełni te same błędy, przez które straci zupełnie wszystko! Przypomnijmy, że to Igor pomagał Kamilowi, gdy ten wrócił do picia i wylądował na odwyku, gdyż nie mógł poradzić sobie z odejściem Zuzy (Małgorzata Socha), która w końcu dowiedziała się, że wplątał się w romans z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda). Wówczas ojca znienawidziła również Ula (Julia Jurek), a pogrążony w bezsilności Hoffer wrócił do nałogu. Po długich perturbacjach Kamil w końcu wyszedł na prostą z pomocą Igora, który jednak w 3677 odcinku "Na Wspólnej" nic sobie z tego nie zrobi i znajdzie się w tym samym punkcie, co jego przyjaciel...

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" kompletnie załamany Igor spotka się z Kamilem. Nowak przyzna się przyjacielowi, że zdradził Elę i wplątał się w romans z Judytą Bradecką (Anna Dereszowska), w której sprawie prowadził dziennikarskie śledztwo. Oczywiście, dziennikarz nie będzie wiedział jak to się stało, że z właścicielką klubu sztuk walki połączyło go coś więcej, ale nikt nie zrozumie tego tak dobrze jak lekarz, u którego historia z dyrektorką szpitala potoczyła się podobnie. Nauczony doświadczeniem Kamil od razu poleci przyjacielowi, aby zawalczył o swoją żonę, a przede wszystkim córkę, aby już kompletnie nie stoczył się na dno tak jak on! W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Igor weźmie radę przyjaciela do serca, ale na nią będzie już za późno!

A to dlatego, że w 3677 odcinku "Na Wspólnej" Julka już nie będzie chciała znać ojca i wyprowadzi się do macochy, przez co scenariusz Kamila zacznie spełniać się jeszcze bardziej. Co gorsza, Igorowi nie uda się porozumieć z Elą, którą straci dokładnie tak samo jak Hoffer Zuzę! Czy zatem w 3677 odcinku "Na Wspólnej" dopełni się historia Kamila i Igor zacznie topić swoje smutki w alkoholu? Tym bardziej, że do osobistych problemów dojdą również i te w pracy, gdyż przerażona Jaworska (Emilia Michalska) dokona kolejnego makabrycznego odkrycia w sprawie Oskara (Maciej Kosiacki) i od razu skontaktuje się z dziennikarzem! Jak zareaguje Nowak? Czy również skończy na odwyku? Tego przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Listen on Spreaker.
Najnowsze