Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3675: Elżbieta odejdzie od Igora! Dowie się, że Nowak ma kochankę - ZDJĘCIA

2023-07-26 12:27

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Ela (Paulina Chapko) w końcu dowie się o romansie Igora (Jakub Wesołowski) z Judytą (Anna Dereszowska) i postanowi od niego odejść! Zszokowany Nowak odbierze szokujacą wiadomość w trakcie romantycznego wyjazdu z kochanką za miasto i natychmiast wróci do domu, ale już nie będzie miał po co! W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Marcinek spakuje swoje walizki i już nie będzie chciała znać męża, gdy jego przełożony Artur (Janusz Chabior) zdradzi jej prawdziwy powód wyjazdu dziennikarza! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3675 - poniedziałek, 14.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" spełni się najgorszy sen Eli, która w końcu utwierdzi się w swoich podejrzeniach, że Igor ma kochankę! Marcinek już wcześniej zwróciła uwagę na to, że Nowaka ciągle nie ma w domu, przez co nie spędza już czasu nie tylko z nią, ale również i Julką (Maja Oświecińska). Oczywiście, dziennikarz tłumaczył wszystko pracą i rozwikłaniem zagadki tajemniczej śmierci Bartka Jaworskiego, o którą jego matka oskarżała właśnie Bradecką, ale Ela nie chciała mu wierzyć. I słusznie, gdyż Igor ani słowem nie wspomniał o swojej słabości do Judyty, z którą nawet zdradził żonę. A gdy w 3675 odcinku "Na Wspólnej" wyjedzie z nią na romantyczny wyjazd za miasto, to Marcinek już nie będzie miała żadnych wątpliwości, że ma kochankę! I znajdzie na to potwierdzenie!

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" wściekła Elżbieta zjawi się w redakcji gazety "Kraj", gdzie pracuje jej mąż i ostro przyciśnie jego przełożonego. Wówczas podstawiony pod ścianą Artur nie będzie miał innego wyboru i powie żonie Nowaka prawdę o jego romansie z Bradecką! Tuż po spotkaniu z Marcinek, naczelny będzie próbował skontaktować się z Igorem, ale kochanka nie pozwoli odebrać mu telefonu! A to dlatego, iż będzie się obawiać, że dziennikarz dowie się czegoś więcej w sprawie Oskara (Maciej Kosiacki), a tym samym odkryje prawdę o śmierci Bartka, do której sama się przyczyniła. Jednak w 3675 odcinku "Na Wspólnej" Nowak wreszcie dorwie się do telefonu i odbierze szokującą wiadomość!

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Igor dowie się, że Elżbieta postanowiła od niego odejść! Dopiero wtedy Nowak się ocknie i jak najszybciej ruszy w drogę powrotną do domu, ale nie będzie miał już czego szukać, gdyż w mieszkaniu zastanie już tylko wściekłą Julkę! W 3676 odcinku "Na Wspólnej" córka oświadczy ojcu, iż zrozpaczona Marcinek spakowała swoje rzeczy i odeszła i w ten sposób Igor zrozumie, że żona musiała już poznać prawdę o jego romansie. Wówczas dziennikarz zjawi się w pracy, gdzie skruszony Artur faktycznie przyzna się, że powiedział o wszystkim Eli. Naczelny każe Nowakowi za wszelką cenę odzyskać żonę, dlatego Igor niezwłocznie zjawi się przed jej fundacją, ale Marcinek nie będzie chciała z nim już rozmawiać!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze