Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3675: Igor nie zakończy romansu z Judytą! Seks na wyjeździe przypieczętuje koniec związku z Elżbietą - ZDJĘCIA

2023-07-19 14:24

Igor (Jakub Wesołowski) w 3675 odcinku "Na Wspólnej" znów wyląduje z Judytą (Anna Dereszowska) w łóżku! Tym razem nie w jej biurze w klubie sztuk walki, a na wyjeździe. Nowak i Bradecka wyjadą do hotelu i tam będą mieli zamiar upajać się sobą. Dziennikarz zapewniał Elżbietę (Paulina Chapko), że tylko ona się liczy, chciał odsunąć się od kochanki i dać sobie spokój z romansowaniem. Nic takiego się nie wydarzy, bo już w 3675 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że Igor wcale nie ma zamiaru kończyć seks spotkań z Bradecką.

"Na Wspólnej" odcinek 3675 - poniedziałek, 14.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Nie ma mowy o końcu romansu Igora i Judyty! W 3675 odcinku "Na Wspólnej" przekroczą wszelkie granice i wyjadą razem do hotelu! Dotąd schadzki odbywały się głównie w okolicach biura akademii sztuk walki, której szefuje kobieta. Nowak miał przeprowadzić śledztwo dziennikarskie w sprawie podejrzanej śmierci Bartosza Jaworskiego, ale wszystko wymknęło się spod kontroli. Uległ manipulacjom Bradeckiej, która co rusz ściąga na niego kłopoty. Gra ofiarę i wiecznie wydzwania do Nowaka o pomoc. Zakłóca każdą próbę spędzenia czasu mężczyzny z żoną. 

Igor spróbuje ratować małżeństwo z Elżbietą, urządzi kolację, ale znów nic z tego nie wyjdzie, bo telefon od Judyty zakłóci ich spokój. W 3675 odcinku "Na Wspólnej" kochankowie wybiorą się na wspólną wycieczkę, gdzie będą tylko we dwoje. Zostawią w tyle problemy i zajmą się sobą, a widzowie zobaczą gorące sceny w łóżku i nie tylko. 

Seks Igora i Judyty w 3675 odcinku "Na Wspólnej" przypieczętuje koniec małżeństwa z Elżbietą 

Wygląda na to, że małżeństwo Nowaka się rozpadnie. Elżbieta przez dłuższy czas będzie podejrzewać ukochanego o zdradę, zacznie przyglądać się Judycie, ale ostatecznie w 3675 odcinku "Na Wspólnej" dziennikarz poświęci czas kochance. Będą obściskiwać się w hotelu i na romantycznych spacerach. Pójdą razem na kolację we dwoje i wszystko wyda się sielanką, ale do czasu. Nagle Igor dostanie pewien telefon, który może zmienić bieg wydarzeń. Tym razem to Judyta stanie się tą zaskoczoną i to jej ktoś przerwie schadzki w hotelu. Jak zareaguje na nagłą zmianę planu? Tego dowiemy się już niebawem. 

Na Wspólnej, odcinki 3659-3662 ZWIASTUN. Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza. Szokująca propozycja Czerskiego wobec Kasi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze