Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3668: Elżbieta wpadnie w obsesję przez zdradę Igora! Zacznie szpiegować męża - ZDJĘCIA

2023-07-12 20:10

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta (Paulina Chapko) nadal będzie się zadręczać myślami, że Igor (Jakub Wesołowski) ją zdradza, że Judyta Bradecka (Anna Dereszowska) jest dla niego kimś więcej niż tylko celem dziennikarskiego śledztwa. Co prawda Igor nie przyzna się do romansu z Judytą, która toczy z nim własną grę, ale Elę nie opuści złe przeczucie co do męża i właścicielki szkoły sztuk walki. Zdradzona żona Igora w 3668 odcinku "Na Wspólnej" zapyta go wprost relacje z Judytą. Podejrzenia Elżbiety stopniowo zmienią się w obsesję. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"Na Wspólnej" odcinek 3668 - wtorek, 1.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Igora w 3668 odcinku "Na Wspólnej" wpędzi Elżbietę w psychiczny obłęd?! Zanosi się na to, że kłamstwa Nowaka na temat tego co tak naprawdę łączy go z Judytą Bradecką, zaprzeczanie, że sypia z właścicielką szkoły sztuk walki, by wyjaśnić okoliczności śmierci młodego chłopaka Oskara w jej klubie, odbiją się poważnie na zdrowiu Elżbiety. Mimo zapewnień Igora, że spędza całe dnie, a nawet noce w klubie Judyty tylko po to, żeby rozszyfrować co ukrywa Bradecka i jej mąż, czuja Ela nie uwierzy mężowi. Zbyt dobrze zna przeszłość Igora, jego skłonność do przelotnych romansów, by teraz w pełni mu zaufała.

Zwłaszcza, że Igor w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" nie zdoła oprzeć się kochance. Na własne życzenie zacznie niszczyć sobie życie i rodzinę, którą z takim trudem, mimo licznych przeciwności losu, zbudowali z Elżbietą. Jeszcze przez długi czas Igor nie przyzna się Eli do romansu z Judytą. Zabraknie mu odwagi, by wyznać żonie, że dał się uwieść i zmanipulować przebiegłej trenerce dla dziennikarskiego śledztwa.

Podejrzane zachowanie Igora w 3668 odcinku "Na Wspólnej" sprawi, że Elżbieta nabierze jeszcze gorszych przeczuć dotyczących męża i Judyty. Postanowi zapytać wprost go wprost o romans z właścicielką klubu walk, ale Nowak kolejny raz wszystkiemu zaprzeczy. To nie uspokoi Eli, która zacznie śledzić Judytę w internecie, przeglądać w telefonie wszystkie doniesienia na temat Bradeckiej w sieci i tym samym będzie szpiegować Igora. Niestety nowe odcinku "Na Wspólnej" w sierpniu nie wróżą niczego dobrego dla małżeństwa Elżbiety i Igora.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze